dana8437 dana8437 komentáře u knih

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Přečteno již před pár lety, kdy jsem měla knížku půjčenou z knihovny… mezitím jsem si ji musela koupit i do své sbírky. Neskutečný nářez, co dokáže člověk, aniž by někdo něco tušil, prostě se vším všudy nikdo neví, co se děje za zavřenými dveřmi! Nechutný chlap, jako právník do kterého by to nikdo neřekl, vždyť i při přátelských návštěvách je tak šarmantní, tak milý a úžasný manžel! Doporučuji přečíst všem, kdo mají rádi drsné psychothrillery.

21.02.2022 5 z 5

Pravda, nebo lež Pravda, nebo lež Colleen Hoover

Tohle byl masakr! Neskutečný… ze začátku jsem si říkala, tak tohle bude dlouhé… po pár desítkách stránek se už nedalo odtrhnout… a teď čemu má člověk věřit. Myslím si, že co člověk, to svůj názor. Neskutečně čtivé, je to už možná téměř 2 roky, co jsem tuhle knížku četla a stále ji mám v živé paměti, nevyšuměla… takže fakt wau efekt a doporučuji všem, kdo má rád psychothrillery! Určitě nebudete zklamaní!

20.02.2022 5 z 5

Nepečené dezerty Kateřiny A. Nepečené dezerty Kateřiny A. Andrea Čekanová

Vůbec nechápu tak nízké hodnocení, knihu jsem si chtěla koupit, pak mě odradilo hodnocení a nakonec jsem stejně neodolal, riskla to a knihu koupila. Za mě fakt super, drsná, ale fakt mě bavila a nešlo se odtrhnout od čtení. Jen mě mrzí, že to nedopadlo tak jak jsem si přála, ale to je můj problém. No a zdálo se mi to nebo konec by mohl být začátkem dalšího pokračování nebo to byla jen paranoia? Za mě fakt doporučuji a těším se na další knížky této spisovatelky. Nízké hodnocení má tato kniha fakt neprávem.

01.05.2022 5 z 5

Poslední paní Parrishová Poslední paní Parrishová Liv Constantine

To byla “jízda”! Za mě super námět, něco jako za “Zavřenými dveřmi”. Nemohla jsem sebou čtení odtrhnout! Bylo až k nevíře, čeho je člověk schopný… víc neprozradím, jen vřele doporučuji přečíst všem, kteří mají rádi psycho thrillery!

18.02.2022 5 z 5

Chci tvůj život Chci tvůj život Amber Garza

Skvělý! Kdybych mohla, četla bych jedním dechem! Fakt kvalitní thriller, více takových! Určitě doporučuji! Pěkně zamotané a četlo se to fakt skvěle!

07.04.2022 5 z 5

Za zamčenými dveřmi Za zamčenými dveřmi Freida McFadden

(SPOILER) Myslela jsem, že předchozí knihu Pomocnice nemůže nic předčít jak já se mýlila! Tohle byla ještě větší jízda, žádné “hluché místo, četlo se to samo a nešlo se odtrhnout a vraha jsem fakt až do sklepa neodhadla. Bomba, už se těším na další knihu této autorky.

15.03.2024 5 z 5

Pomocnice Pomocnice Freida McFadden

Tak tohle bylo fakt top! Nedalo se odtrhnout, ani stránka bez děje. Tohle téma já fakt můžu, četlo se samo! Doporučuji všem!

26.09.2023 5 z 5

Dokonalé propojení Dokonalé propojení Jana Jánská

Tak tohle byla jízda! Pecka, neuvěřitelný, že je to autorčina prvotina, těch námětů a zvratů v jedné knize, ani řádek nudy, spád… nešlo se odtrhnout! Prosím další knihu!!! Tohle bylo vážně psycho. Mega doporučuju přečíst všem milovníkům psychothrillerů.

03.11.2022 5 z 5

Greenwich Park Greenwich Park Katherine Faulkner

Wau, tohle bylo hustý! Neskutečný, nepředvídatelný děj i zápletka, ten konec, nedalo se odtrhnout, určitě mrknu na další díla této autorky, protože toto nemělo chybu a doporučuji přečíst všem milovníkům thrilleru, především ženám.

02.04.2022 5 z 5

Nedalo se odtrhnout… perfektně psaná kniha bez zbytečných “omáček”, opravdu silný příběh a doufala jsem v jiný konec…Vojtěch mě v mnoha ohledech štval téměř od začátku, byl takový chladný, místy až netaktní, ale Linda ho milovala i přesto… určitě si knížku opět někdy přečtu a vřele doporučuji dál.

20.02.2022 5 z 5

Tchyně Tchyně Sally Hepworth

Bomba, moc se mi kniha líbila! Skvěle napsané, líbilo se mi propojení minulosti/současnosti, pohled Diany a její minulost/Lucy. Autorka opět nezklamala! Těším se na další knížky!

08.10.2021 5 z 5

Vězeňkyně Vězeňkyně B. A. Paris (p)

Tak navzdory všem recenzím se mi kniha nakonec líbila, zajímavě zpracované, místy i překvapivé, chtěla jsem ubrat jednu hvězdičku za prvních 100 stran, ale nakonec ta jedna hvězdička dělala rozdíl v procentech celkového hodnocení a myslím, že si aspoň trošku tato kniha hodnocení zvýšit zaslouží.

27.02.2024 5 z 5

Kde jsi, když nejsi Kde jsi, když nejsi Radka Třeštíková

Za mě absolutní top od této autorky, líbila se mi opravdu moc a doporučuji! Nenechte se zastrašit negativními recenzemi, opravdu knížka stojí za přečtení.

10.07.2023 5 z 5

Hospodyně Hospodyně Natalie Barelli

Ty jo, to byla bomba! Jsem nadšená, prvních cca 60 stránek jsem si říkala:”sakra, to bude dlouhý”, no a pak nešlo přestat, mělo to spád, super zápletky, netušila jsem absolutně nic a i ten konec za mě suprový! Hned mrknu jestli má autorka více knih, případně s radostí budu očekávat další!

05.10.2022 5 z 5

Útěk ze světa Útěk ze světa Lucinda Berry

(SPOILER) Wau, nikdy by mě nenapadlo, že mě chytne knížka z prostředí sekty. Sice mi přišla místy “natahovaná”, ale i tak nebyl prostor na nudu.
Psaná z pohledu několika osob a prolínání minulosti se současností formou krátkých kapitol, tak nutila číst a číst, přečteno za část soboty a neděle, fakt super a konec za mě velmi nepředvídatelný! Fakt super, doporučuji!

14.06.2022 5 z 5

Dobrá matka Dobrá matka Sinéad Moriarty

Neskutečně silný a smutný příběh, který bez slzavého údolí prostě nejde přečíst. Opravdu stojí za přečtení. Mám ji ve své sbírce a vím, že se k ní určitě někdy vrátím.

21.02.2022 5 z 5

Hned vedle Hned vedle Leah Montgomery

Bomba, super anotace i obálka, ale ovšem děj a zápletka předčila mé očekávání! Ten zvrat jsem fakt nebyla schopna odhalit! Bomba a vřele doporučuji!!!

16.02.2022 5 z 5

Myslela jsem, že tě znám Myslela jsem, že tě znám Penny Hancock

Kniha se mi líbila moc... nemám, co vytknout... zajímavé téma i zápletka a finální “rozluštění” i konec... za mě veliká spokojenost, nešlo se odtrhnout! Jediné, co mě mrzelo zde v komentářích, že dvě čtenářky “musely” napsat, o co šlo aniž by napsaly na začátku své recenze slůvko spoiler... než se do knížky pustím, tak si ráda přečtu poslední krátké recenze, kde není uveden spoiler a tak jsem nechtěně od začátku věděla, že... tak snad se dálky poučí a když chtějí napsat hodnocení, tak buď nezmiňovat rozluštění zápletky nebo na začátek napsat velkými písmeny spoiler.

15.11.2020 5 z 5

Krásné a podezřelé Krásné a podezřelé Gina LaManna

I přes nic moc hodnocení se mi knížka líbila, trošku mi to připomínalo Sedmilhářky od L. Moriarty a četla se mi skvěle. Líbily se mi postavy i zápletka, nedokázala jsem si představit, jak se k vraždě můžou přiznat čtyři ženy a vysvětlení bylo sice zamotané, ale i tak jsem celkově moc spokojená!

29.09.2020 5 z 5

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Nedala jsem ani 30 stran... strašný škvár. :(

28.08.2020 odpad!