Iwets Iwets komentáře u knih

Eragon Eragon Christopher Paolini

Opravdu jsem se na tuhle knihu těšila. Samozřejmě - byl to bestseller, který napsal patnáctiletý kluk a navíc jsem četla spoustu pozitivních komentářů, ale pro mě osobně to bylo zklamání. Je psaná sice lehce, ale vůbec mě nevtáhla do děje. Začátek se Safirou se mi líbil, ale po tom, co začalo putování Broma a Eragona, to byla pro mě už jen nuda. Nezáživné večery o jídle a trénování, navštěvování měst, kde nějaká akce spíš akcí nebyla. Fantasy mám opravdu ráda, ale tahle kniha mi nic nedala. Možná je to také tím, že je určena pro mladší čtenáře než jsem já, ale po dalších dílech už nesáhnu.

16.09.2016 2 z 5

Jeden den Jeden den David Nicholls

Moc povedený a nepřeslazený román, který mě i ke konci dojal. Líbilo se mi jak autor popisuje situace hodně realisticky. Přece jenom to jejich neustálé míjení, dopisy, které jen napsali a neodeslali, věci, které si tolik let nedokázali říct - trošku klišé, a proto ubírám tu jednu hvězdu, ale stále je to velmi dobrá kniha!

02.04.2016 4 z 5

Poslední dopis od tvé lásky Poslední dopis od tvé lásky Jojo Moyes

Z téhle knihy se dalo vytěžit víc. Po dočtení jsem měla trochu pocit, jako by tam něco chybělo. Když byl člověk napnutý, tak se děj stočil do nezajímavých částí. Občas mi dělalo problém se v časovém sledu orientovat, protože některé pasáže nebyly skoro oddělené. Od konce jsem čekala trochu víc, ale jinak celkově je to pěkný námět a pěkná knížka.

17.12.2015 4 z 5

Čarodějka z Portobella Čarodějka z Portobella Paulo Coelho

Přiznám se, že jsem tuhle knihu vlastně nedočetla do konce a upřímně jsem na ní zapomněla, tak málo mi to dalo. Začátek mě chytil, ale s každou další stránkou mě nadšení opouštělo.

21.08.2015 2 z 5

Čarodějky z East Endu Čarodějky z East Endu Melissa de la Cruz

Tahle knížka se mi četla jedním dechem. Parádně jsem si u ní oddychla, skvělý styl psaní. Na dovolenou ideál!

21.08.2015 4 z 5

Deníky Carrie B. Deníky Carrie B. Candace Bushnell

Tuhle knihu jsem si půjčila jako oddechovku na dovolenou. Žádná velká očekávání jsem neměla a přesto je to pro mě slabší průměr. Z mladičké Carrie to pro mě udělalo hloupou slepičku. Navíc mi přišlo, že i chování postav neodpovídalo věku. Jen díky konci, kde nás vysvobodí alespoň hláška Samanthy a odhalí jejich seznámení, dávám průměr.

21.08.2015 3 z 5