Kira747 Kira747 komentáře u knih

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

(SPOILER) Tak a ted si prisla i o matku, Coro!
Alespon doufam.
Jezisi tohle bylo tak strasne spatny. Uz jen ten styl byl debilni, postavy priserny, nejvic me pobavilo, jak si uboha Anne myslela, ze ten kdo nema rad deti je snad nejakej zlocinec.
Ze ja tu Lapenu porad zkousim a pokazdy se spalim..

12.07.2023 1 z 5

Hospodyně Hospodyně Joy Fielding

Velice dobre napsano, presne muj styl, sedlo to jak zadek na hrnec (haha). Otec teda naprosto prisernej blb a dost mi pripominal toho otce z Neprilis stastna rodina. Jo a Tracy bych za sestru asi nechtela. Asi urcite ne.

11.07.2023 4 z 5

Panenka Panenka Yrsa Sigurðardóttir

Za me velky zklamani. Normalne ctu rychle (klidne prectu knizku za den) ale tohle me tak nebavilo...psany to ale bylo dobre (az na ty jmena a jak se mi pletly dohromady) ale ten pribeh byl tak neuveritelnej, ze jsem se musela smat. Postavy nesympaticky a protivny.
Jo a to dite bylo normalni, ze mlati dospelyho? I kdyz plysakem

10.07.2023 1 z 5

Greenwich Park Greenwich Park Katherine Faulkner

(SPOILER) Jak ja jsem rada za ten konec, uz jsem se bala, ze by ta idiotska Serena z toho vysla bez trestu. I kdyz je to konec vlastne otevrenej...

01.07.2023 3 z 5

Sběratel motýlů Sběratel motýlů Dot Hutchison

Velice emotivni, brecela jsem v intervalech. Zahrada mohla byt vlastne i prijemny misto, kdyby neexistoval Zahradnik. Mimochodem proc mu tak rikaji, kdyz se o zahradu starali udrzbari??! :D

30.06.2023 5 z 5

Dvojitý kříž Dvojitý kříž Chris Carter

Opet dokonaly! Carter se stava opravdu mym nejmilejsim spisovatelem, dokaze me udrzet u knizky i kdyz me uz boli oci a chci spat ale ne, musim cist dal! :D Mimochodem jsem se naucila vsechny podezirat a proto jsem vraha odhadla pomerne brzy.

30.06.2023 5 z 5

Most sebevrahů Most sebevrahů Taylor Adams

Zly to nebylo, ale az moc zdlouhavy... jsem ale rada za ten konec, Lena je super.

30.06.2023 3 z 5

Kopírák Kopírák Sam Holland

Masakr! Takovou uzkost jsem dlouho nezazila (no naposledy u Ja jsem smrt). Ten konec! Ten me bude strasit par dnu, takova nespravedlnost..vraha jsem ale objevila okamzite. Precteno za 4 hodinky, nedalo se prestat.

26.06.2023 5 z 5

Mizející dívky Mizející dívky Lisa Regan

Velice znepokojive, co se muze dit. Dal se drzim hesla "nikomu never".

24.06.2023 5 z 5

Věř mi Věř mi J. P. Delaney (p)

Paradicka, precteno za 4 hodky. Cte se to samo, Claire je sympaticka blaznivka, nekdy teda az moc ale porad se mi libi. A mne se uprimne libi i Patrick. A nejvic se mi libi oni dva dohromady, patri k sobe.

23.06.2023 4 z 5

Žena v okně Žena v okně A.J. Finn (p)

Parada! Vyborne psany a Anna mi byla dost sympaticka (navic i vtipna). Konec jsem teda necekala, mam rada takovy zvraty.

21.06.2023 5 z 5

Nepříliš šťastná rodina Nepříliš šťastná rodina Shari Lapena

Kniha se cte pekne ale ten konec...je tak nedodelanej a pitomej. Podezirala jsem uplne vsechny.

20.06.2023 2 z 5

Popravčí Popravčí Chris Carter

Hunter je neskutecnej sympatak no a Carter je asi muj novy oblibeny autor.
Vrazdy opet skvele vymysleny, desne me to bavilo. Jo a konec...no hm vlastne to chapu.

02.06.2023 5 z 5

Malá lhářka Malá lhářka Lisa Ballantyne

Za manzela bych Nicka teda urcite nechtela, to jeho "tajemstvi" je pekne nechutny. Jeste kdyz ma dceru... Angely mi bylo lito ale jo, taky me dost stvala, hlavne jak se chovala k mame. Bylo to narocny tema a konec jsem docela probrecela, protoze tohle je proste...hnus.

24.05.2023 2 z 5

Vzorná chůva Vzorná chůva Sheryl Browne

Tohle bylo hodne spatny, uz od zacatku. Neuveritelne hloupy a naivni postavy, bavila me akorat Herkules a trochu Poppy. Jade byla idiot. Ke konci jsem uz musela preskakovat, bylo uplne jasny, jak to cely bylo. Nikdy vic.

22.05.2023 1 z 5

Já jsem smrt Já jsem smrt Chris Carter

Masakr! Dlouho se mi nestalo, aby mi u knihy bylo nevolno a tady se to podarilo nekolikrat ale stejne jsem nemohla prestat cist. No a ten konec...probrecenej, z litosti i soku. Doporucuju vsema deseti.
Edit: i po delsi dobe si na tu knizku vzdycky vzpomenu, NA TEN ZVRAT a pokazdy je mi uzko. Doopravdy nejlepsi knizka co jsem kdy cetla.

21.05.2023 5 z 5

Deset malých černoušků Deset malých černoušků Agatha Christie

WOW!
Popravde se mi do toho tolik nechtelo ale ted jsem vazne rada, ze jsem si to precetla. Zcela vazne jsem z toho nemela dobry pocit a mela snad i strach? Uz jenom ta cast s gramofonem me usadila. Na zacatku mi delaly problem postavy ale rychle jsem se zorientovala. Jedna z nejlepsich knizek co jsem cetla.

20.05.2023 5 z 5

Nevítaný host Nevítaný host Shari Lapena

Ze zacatku jsem mela problem s postavama, protoze se mi vsichni pletli dohromady. Podezirala jsem uplne vsechny krome pravnika, ten mi byl sympaticky. Nemam co vytknout krome konce - strasne uspechany. Jinak se to cetlo pekne a svizne.

20.05.2023 2 z 5

Poslední paní Parrishová Poslední paní Parrishová Liv Constantine

(SPOILER) Zacatek super, druha cast mi nebyla prijemna (kvuli domacimu nasili) a ta posledni cast byla ultra blba. Ahjo, ja docela fandila Amber, doufala sem, ze toho blba znici a ne ze ho dopadne FBI za nejaky neplaceny dane. To bylo fakt hloupy a zbytecny.

18.05.2023 2 z 5

Žena mého života Žena mého života Tim Weaver

(SPOILER) Zacatek pecka, desne me to bavilo. Ja totiz doufala, ze je fakt nemocnej :D No nic, konec mi prisel ne uplne dodelanej, co ten Kennedy vyresil, ja to nepochopila. Ale precteno za odpoledne, je to psany pekne a svizne.

17.05.2023 2 z 5