Kira747 Kira747 komentáře u knih

Kruh pochybností Kruh pochybností Tracy Buchanan

Zdlouhavy a dost podobny Hradbe mlceni. Konec straslive preslazenej, nechapu.

18.05.2024 1 z 5

Nejistá oběť Nejistá oběť Claire McGowan

To byla parada, presne takovy konce mam rada, spravedlivy.

13.05.2024 5 z 5

Žena v našem domě Žena v našem domě Andrew Hart

Zbytecne dlouhy, postavy protivny (hlavne Anna), ten konec trosku moc jako Draha zeno, ne? Ktera byla o dost lepsi. Ztrata casu to nebyla ale uz si to nikdy znovu neprectu.

12.05.2024 1 z 5

(Ne)skrývaná pravda (Ne)skrývaná pravda Lindsay Cameron

Jeeee to byla parada, Cassie je mi desne sympaticka, fandila jsem ji.

10.05.2024 5 z 5

Hradba mlčení Hradba mlčení Tracy Buchanan

Priserne zbytecne zdlouhavy a ten konec byl ultra debilni. Postavy protivny a navic se pouzivalo desne moc vykricniku, coz me obtezovalo, protoze to vypadalo, ze tam kazdej jenom krici :D. Mimochodem, kdyby moje deti pobodali myho partnera, asi bych na ne uhodila vic nez Mellisa, to se nebala, ze zautoci treba i na ni???? Normalne knizku prectu za den ale tohle mi trvalo cely TYDEN, jak me to nebavilo.

08.05.2024 1 z 5

Poslední manželka Poslední manželka Karen Hamilton

Vlastne se tam skoro nic poradnyho nedelo, Dokonala pritelkyne byla o dost lepsi.

03.05.2024 2 z 5

Asi to skončím Asi to skončím Iain Reid

Absolutne jsem nechapala o co jde a absolutne to miluju.

30.04.2024 5 z 5

Na pokraji sil Na pokraji sil Samantha M. Bailey

Hodne ctivy, hodne dobry. Hvezdicku odebiram za preslazenej konec.

30.04.2024 4 z 5

Osudný okamžik Osudný okamžik Rebecca Thornton

Bavily me ty zpravy na whatsappu a to je asi tak vsechno.

28.04.2024 2 z 5

Varování Varování Kathryn Croft

Hodne prekvapivy zaver. Prijemna oddchovka na odpoledne.

27.04.2024 3 z 5

Nevlastní sestra Nevlastní sestra Sandie Jones

Oproti Matcine hre to byla docela bida ale jo, nebylo to zly.

27.04.2024 3 z 5

Dej si na ni pozor Dej si na ni pozor Samantha M. Bailey

(SPOILER) Hele, doslo nekomu, ze za to, ze Holly umre, mohla vlastne Sarah?! A vubec se o tom nezmini. To se mi teda nelibilo. A to, ze si Jacob cucal palec (proste ew :D). Libila se mi Tara i Holly. A ano, na zacatku i Alexis.

26.04.2024 2 z 5

Hospodyně Hospodyně Natalie Barelli

Parada, Claire se mi libila nejvic (a Mia taky). Konec jsem necekala a i kdyz byl trosku az moc sladkej, i tak sem si to uzila.

26.04.2024 5 z 5

Víkend plný viny Víkend plný viny Sandie Jones

VYBORNY! Konec sice malinko prehnany ale stejne se mi to libilo. Postava Ali se mi libila hned od zacatku.

25.04.2024 5 z 5

Dokonalí sousedé Dokonalí sousedé Rachel Sargeant

Prima pribeh, mne se knizka libila.

24.04.2024 3 z 5

Šílená Šílená Chloe J. Esposito

(SPOILER) Takhle..dobre psany to bylo. Ctivy. Pomerne zbytecne moc sexu a vulgarit ale dobre. Alvina teda docela psychopat (to tyrani zvirat je odporny!), bezcitna, no vlastne Beth je na tom podobne...konec jsem takovy cekala a prala ji to. Jestli bude pokracovani, nevim nevim, jestli ho zkusim.

21.04.2024 2 z 5

Zimní sestra Zimní sestra Megan Collins

Nebylo to spatny ale taky nic extra skvelyho. Ocenuju to bozi jmeno Persefona, i kdyz ona byla dost protivna.

21.04.2024 2 z 5

Společenský tvor Společenský tvor Tara Isabella Burton

Tohle fakt neslo cist :D

21.04.2024

Dům pod jasany Dům pod jasany Stuart Neville

Hodne smutny. Libil se mi styl vypraveni Mary, bylo mi lito vsech holek i deti. Konec mi prisel takovej ukousnutej az sem byla prekvapena, ze je to fakt konec. Ale jinak jsem spokojena.

20.04.2024 4 z 5

Kam se poděla Kam se poděla Amber Garza

Chci tvuj zivot byla rozhodne lepsi. Tohle je takova jednohubka na odpoledne, nic extra, coz me docela zamrzelo. No a ten konec..nemam rada nespravedlnost.

19.04.2024 2 z 5