Kira747 Kira747 komentáře u knih

Carol Carol Patricia Highsmith

Knizku jsem si pujcila jen podle nazvu, protoze me zaujal (delam to tak casto). Nekdy se seknu a nekdy ne. V tomhle pripade jsem sahla dobre, pribeh me neskutecne bavil, strasne sem si uzivala ten styl i postavy (krome idiota Richarda a taky toho debilniho ex manzela). Tereza je zlaticko, moje oblibena. Na konci teklo spousta slz a byly to stastny slzy.

10.03.2024 5 z 5

To mi zaplatíš To mi zaplatíš Lisa Jackson

Jak ja jsem rada za ten konec!! Skvelej pribeh, pekne napsany, par postav teda prisernych...docela dost nez par, haha. S autorkou se doufam setkam casteji.

09.03.2024 4 z 5

Někdo cizí v domě Někdo cizí v domě Shari Lapena

Nemam rada tenhle styl psani, nesedi mi to. Postavy docela pitomy, konec jsem prolitla, abych to mela za sebou. Bohuzel nikdy vice.

07.03.2024 2 z 5

Žena, která věděla příliš mnoho Žena, která věděla příliš mnoho Michele Campbell

Tahle o neco slabsi nez ostatni ale ten jeji styl mi proste sedi.

11.08.2023 4 z 5

Cizinec na pláži Cizinec na pláži Michele Campbell

Moc se mi libil ten dvoji styl vypraveni. Aidan mi totiz prisel jako doopravdy vysinuty blazen, co je proste posedly Caroline. Druha cast me o to vic bavila, kdyz mi vsechno doslo. Precetla jsem vsechny ctyri knihy od autorky a Byla to ticha divka porad vede. Libi se mi vsechny obalky, prima napad.

11.08.2023 5 z 5

Vždycky je to manžel Vždycky je to manžel Michele Campbell

(SPOILER) Hodne me bavily pasaze z minulosti, skolni leta. Konec me vlastne dost potesil, mirne zadostiuceni pro Griffa. Prima cteni, od autorky je to ma druha kniha a na stolku cekaji dalsi dve.

28.07.2023 4 z 5

Pokrevní sestra Pokrevní sestra Jane Corry

(SPOILER) Jsem rada, ze to dopadlo dobre, konecne pro Alison.

26.07.2023 5 z 5

Byla to tichá dívka Byla to tichá dívka Michele Campbell

Prijemny cteni, za odpoledne precteno. Mimochodem epilog docela zajimavy..

24.07.2023 5 z 5

Ledové sestry Ledové sestry S.K. Tremayne (p)

(SPOILER) Dobre...Sarah je priserna zenska. Ne doopravdy mi pila krev. Odsuzuje manzela za neveru ale sama je neverna a zacala s tim.
Nelibi se mi, kolikrar se tu pouzije slovo "osukat", je to zbytecny a idiotsky. Kirstie je mimochodem skoro celou dobu nesnesitelna jako jeji matka.
Asi nikdy vice.

24.07.2023 2 z 5

Dilema Dilema B. A. Paris (p)

Pobrecela jsem si, ne ze ne. Kniha me bavila a tenhle styl psani mam rada, ich forma a stridani postav. Prima cteni.

22.07.2023 4 z 5

První chyba První chyba Sandie Jones

(SPOILER) Vyborny! Ale ten konec me trochu zamrzel, to doopravdy radeji zachranila toho idiota nez nejlepsi kamaradku? (i kdyz trochu zvlastni..)

21.07.2023 5 z 5

Sousedky Sousedky Cass Green (p)

To byla priserna baba! Urcite vite, o kom mluvim. Ty jeji poznamky mi strasne lezly na nervy. Melissa nebyla tak desna ale tak me stvala.
Jinak to ale bylo napsany dobre, jen me to proste stvalo :D

20.07.2023 2 z 5

Hovor se smrtí Hovor se smrtí Chris Carter

Tahle kniha mi prisla o malinko horsi nez ostatni ale stejne davam za 5, protoze proste Hunter je milacek.
Vraha jsem neodhadla a uprimne jsem ani netusila, o koho se jedna, asi byl tak nenapadnej anebo jsem nedavala dostatecny pozor... xddd

20.07.2023 5 z 5

Vražedné sklony Vražedné sklony Cass Green (p)

(SPOILER) Napinavej konec, prijemne psany. Cetla jsem od autorky Sama v cernem lese a moc se mi to libilo, tahle o malinko min, protoze ta Anya byla PRISERNA ZENSKA.
Konec potesil, tipuju ze to mama odstrelila dcerunku, pak fotra a nakonec sebe.

19.07.2023 4 z 5

Dokonalý zločin Dokonalý zločin Helen Fields

Snazila jsem se ale proste to neslo, nesedlo mi to a nudilo me to. Nehodnotim.

17.07.2023

Hypnotizér Hypnotizér Lars Kepler

(SPOILER) Pribeh se mi libil ale stejne mi tam toho tolik chybelo. Treba porad nechapu, proc Evelyn kousla tu policajtku? Podle me v tom jela a Josefa vyuzila. Co ja vim. Patrani po Benjaminovi me nebavilo, prisel mi jako rozmazlenej kluk a ta jeho mama byla priserne otravna, chapu, ze ma nervy z toho ze ji nekdo unesl decko, ale proc to resi sexem s cizim chlapem mi nebylo jasny. Libilo se mi vypraveni pred 10 lety. Ale jo, jinak to nebylo zly...

16.07.2023 3 z 5

Sama v černém lese Sama v černém lese Cass Green (p)

Moc prijemne cteni, mozna trosku naivni konec ale i tak jsem si to uzila do posledni stranky.

14.07.2023 4 z 5

Manželka mezi námi Manželka mezi námi Sarah Pekkanen

Jednim slovem: vyborny!

13.07.2023 5 z 5

Hlasy Hlasy Ursula Poznanski

Jupi, konecne kniha co me v posledni dobe nezklamala. Prijemne psany, libila se mi romanticka linka, postavy mi byly sympaticky. Jsem spokojena.

13.07.2023 5 z 5

Bílé kosti Bílé kosti Graham Masterton

Jsem na nechutarny zvykla a tohle me nijak neohromilo. V postavach jsem se ztracela a podezrelyho odhalila brzy (jak rikam, knihy me naucily nikomu neverit, haha). Asi stacilo.
Btw Katie mi byla krajne nesympaticka, vede vyslechy stylem, ze ji ten chlap proste zabil a neuhne ani o pid. Hodne spatny.

12.07.2023 3 z 5