kristyna.havlov kristyna.havlov komentáře u knih

Deník japonské manželky Deník japonské manželky Veronika Ageiwa

Velice pěkná knížka, na kterou jsem narazila náhodou díky čtenářské výzvě. Přečetla jsem jí celkem rychle, je to formou deníku. Je skvělé, že jsou to úryvky ze dnů jak z pohledu ženy tak z pohledu jejího manžela. Úryvky z deníku jsem krátké, takže se to čte opravdu dobře.

01.02.2020 4 z 5

Svět bez stížností Svět bez stížností Will Bowen

Moje první čtená kniha od autora a byla naprosto dokonalá! Mohu doporučit ještě ostatní knihy, které autor vydal, protože každá je opravdu famózní a stojí za četbu! Ten, kdo má rád osobní rozvoj, nesmí v jeho knihovničce chybět.

19.01.2020 5 z 5

Za mě 3/5 hvězd. Kniha mě nezaujala tolik, abych jí přečetla jedním dechem. Občas jsem se teda musela smát, je vtipně napsaná, nenechává vás chladným. Člověk si uvědomí, jakou práci vůbec letušky dělají a že to není jenom o cestování. Obdivuji autorku, že si splnila svůj "holiday dream". Kniha je fajn oddychovka.

19.01.2020 3 z 5

Šťastný život Šťastný život Will Bowen

Četla jsem od autora všechny knihy a pokud i vy jste je četli a uchvátily vás - přečtěte si i tuhle! Stojí to za to, otevře vám oči a vy se zamyslíte, jak svůj život můžete prožít šťastnější!

19.01.2020 5 z 5

100 dní štěstí 100 dní štěstí Fausto Brizzi

Na to, že romány nečtu, tenhle byl čtivý. Zajímavý příběh. Doporučuji.

Domácnost bez odpadu Domácnost bez odpadu Bea Johnson

Výborná knížka, skvělý obal (eco), přečtená jedním dechem. Doporučuji!

Fotograf z Osvětimi Fotograf z Osvětimi Maurizio Onnis

Zajímavá knížka, ale až tak od půlky/třičtvrtě přečtení. Začátek nic moc, je to vlastně o tom, jak pořád fotograf fotí židy, hodně je tam popisuje. Postupem času se i v knížce zamiluje a potká se i s doktorem Mengelem. Za mě 2/5.

12.01.2020 2 z 5

Vztahy bez stížností Vztahy bez stížností Will Bowen

Výborná knížka přečtená jedním dechem. Četla jsem i svět bez stížností a totální bomba. Doporučuju všem, hodně se člověk nad sebou zamyslí a uvědomí si, co opravdu dělá a jaký je.