m2056 m2056 komentáře u knih

Životní terno Životní terno Fredrik Backman

Kniha je krátká člověka zaujme a nutí ho I přemýšlel nad životem. Kniha je lepší průměr.

03.02.2024 3 z 5

Projekt manželka Projekt manželka Graeme Simsion

Bohužel spousta knih co je napsáno že je humorná tak bohužel to tak není kniha vás moc nepřekvapí vše jak čtěte tak dokážete předpokládat jak dopadne. Kniha je taková záležitost na letní koupaliště.

03.02.2024 2 z 5

Žena na lesní cestě Žena na lesní cestě Megan Goldin

Moje první kniha od autorky co jsem četl velmi dobře napsáno promyšleno skvělé až do konce.

03.02.2024 4 z 5

Prokletý kraj Prokletý kraj Michaela Klevisová

Skvělé napsáno četlo se velmi příjemně.

03.02.2024 3 z 5

Diagnóza Diagnóza Ken McClure (p)

Kniha se skvěle čte autor má lepší knihy a horší tahle je hodně dobrá. Tady je více příběh než odborný popis diagnóz a to příběhu hodně pomohlo a příběh je hodně reálný že se to jednou klidně může stát. Kniha se mě hodně líbila.

03.02.2024 4 z 5

Kroky vraha Kroky vraha Michaela Klevisová

Kniha je příjemné napsaná dobrá Česká krimi určitě stojí za přečtení a neodradí vás od dalšího pokračování.

Dvojník Dvojník Brian Freeman

Kniha je čtivá ale je to průměr kniha se čte dobře ale vzpomínky vám na ní dlouho v hlavě nezůstanou.

02.02.2024 3 z 5

Bajky barda Beedleho Bajky barda Beedleho J. K. Rowling (p)

Bohužel jsem fanda Harryho ale tohle bylo pro mně zklamání čekal jsem víc od knihy.

02.02.2024 2 z 5

Grey Grey E. L. James (p)

Kniha je jak to viděl muž z jeho pohledu bohužel kdo zná první díl tak bude zklamán protože už člověk zná jak bude příběh probíhat chce to vymyslet paní spisovatelko něco nového tohle je jak vyprané prádlo dávat znovu do pračky.

Cesta domů Cesta domů Sebastian Fitzek

Kniha je hodně zajímavá příběh se odehrává ve více rovinách ale svižně čtení jaké mám u autora rád lepší průměr.

Další dveře Další dveře Blake Pierce

Kniha není vymyšlená špatně co mě vadí je její překlad to knihu řadí o hodně níž než si zaslouží.

Pacient Pacient Sebastian Fitzek

Kniha je dobrá svižně se čte ale jsou od autora lepší knihy není to špatný ale když srovnám jiné jeho tohle je o jednu hvězdu slabší přesto kniha nenudí.

Bestie Bestie Thomas Laird

Kniha je další v řadě první kniha série byla lepší tady musíte přemýšlet co se v knize kolikrát odehrává nebo se v průběhu lehce zabloudíte.

Řezník Řezník Thomas Laird

Průměr nečekejte žádný zázrak pohodové čtení jakého je vydáno spousta trochu jiný styl psaní ale tolik to nevadí.

02.02.2024 3 z 5

Smrtící nahota Smrtící nahota J. D. Robb (p)

Kniha má dobrý začátek ale pak je kolikrát psáno tak že přemýšlíte kdo zrovna mluví jako postava tak to chvilku kolikrát připomíná takový guláš z písmenek. Jinak kniha ukazuje zajímavou budoucnost.

Povídky Povídky Zdeněk Svěrák

Kniha je pěkně čtivá napsaná moc pěkně některé povídky chtějí i trochu delší zamyšlení nad životem že jsou přímo autentické že je autor přímo zažil jen změnil jména vážně příjemné čtení a čas věnován čtení téhle knihy není zbytečný.

31.01.2024 4 z 5

Můj život v Sovětské armádě Můj život v Sovětské armádě Vladimir Bogdanovič Rezun

Kniha se mě moc nelíbila je tam hodně míst co v knize nudí a nečte se moc dobře. Kniha popisujete jak se žilo v Rusku bohužel to tak bylo že kdo chtěl slušně žít musel do armády jít sloužit.

30.01.2024 2 z 5

Rudá galerie Rudá galerie Tiffany Reisz

Na knihu jsem narazil že byla jmenovaná na Facebooku ve skupině knižní závisláci kde se řešilo která je nejvíce úchyná erotická a tak dále, pro mě to byla taková odychovka mezi krimi a hororech co rád čtu přišlo mě to čtivé samozřejmě přehnané některé věci ale to člověk musí kolikrát brát u téhle literatury s nadhledem. Kniha je lepší průměr četlo se to velmi dobře a já také krátká i když sexu je tam plno připomnělo mě čtení před 30 léty kdy vycházela edice Leo čtení takové lehké erotické osvěžení kde bylo podobných fantazií hodně.

30.01.2024 3 z 5

Tma Tma Jozef Karika

Kniha se čte poměrně rychle a dobře ale je to někdy i šlapání vody na jednom místě jak se člověku zatmění zrak a nic nevidí že se v hlavě hrabou na povrch vzpomínky a myšlenky. Konec knihy je dobře vymyšlen to jsem nečekal ale jinak je kniha lepší průměr.

29.01.2024 3 z 5

V jejím srdci svět se tříští V jejím srdci svět se tříští Jonathan Dylan Barker

Kniha je dobrá hodnocení je 90% tak 4,5 hvězd. Příběh člověka baví člověk co to čte so tam najdete Thriller trochu Horor ale hlavně Love příběh který vás baví v knize je všechno dobře vysvětleno tak příběh dobře pochopite. Co mě vadilo bylo hodně alkoholu a a závěrečná bojová scéna mě přišla taková hodně rychle provedená část knihy jako by to autor chtěl mít co nejdříve za sebou.

26.01.2024 4 z 5