Povídky přehled

Povídky https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/114/bmid_povidky-3dF-114.png 4 865 865

Jemný a inteligentní humor Zdeňka Svěráka je ideálním společníkem pro váš volný čas! Soubor povídek českého velikána na nejrůznější téma s jeho typickou hravostí a humorem. V povídkách se jistě poznáte i vy, protože inspirací pro povídky je Zdeňku Svěrákovi právě život sám. Kdokoli z nás se mohl někdy v životě dostat do stejné situace jako hlavní hrdinové jednotlivých příběhů. Dlouho očekávaná sbírka Svěrákových povídek bude skvostem ve vaší knihovně, ke kterému se budete rádi vracet. Dotisk v r. 2009 a 2012... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Povídky. Přihlašte se a napište ho.

L.Helena
včera 5 z 5

Audiokniha
Jemný humor, krásná čeština, životní moudro..., navíc v podání samotného Zdeňka Svěráka je to prostě skvost.

Janizoun
21.03.2024 5 z 5

Pana Svěráka mám moc ráda, jsem "povídková" a tyto pěkné povídky mi naprosto sedly, jsou ze života a to se mi moc líbí. Vyzdvihnu povídky "Ruslan a Ludmila", nebo "Ivanka a Lenin", ale líbily se mi všechny.
Krátké, ale velmi milé, čtivé povídky, které mohu jen doporučit.

SumýšIrena
08.02.2024 3 z 5

Povídky jsou napsané krásnou češtinou, jak taky jinak, když jde o pana Svěráka. Ale knihy hodnotím subjektivně a zjistila jsem, že mi krátké povídky nevyhovují. O každém jednotlivém hrdinovi bych chtěla vědět mnohem víc, než se vejde do pár stránek.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Povídky v seznamech

v Právě čtených11x