Mrs.Depp Mrs.Depp komentáře u knih

Osvícení Osvícení Stephen King

Pro mě asi to nejzákladnější, co by si měl přečíst každý kdo má rád Stephena Kinga. Kniha je skvělá, četla jsem ji na nočních a je to jedna z mála knih, u které jsem se opravdu bála. Zklamal mě akorát film a jeho závěr, ale kniha je skvělá.

Stmívání Stmívání Stephenie Meyer

Četla jsem jen tenhle první díl, ale opravdu mě bavil, čte se to moc dobře, je to přesně jedna z těch knih, které si člověk vezme s sebou v sobou ráno do postele, když venku prší a skvěle si u ní odpočine.

05.11.2019 3 z 5

Vražda v Orient-expresu Vražda v Orient-expresu Agatha Christie

Knihu jsem četla až po tom, co jsem viděla film, takže pro mě nebyla moc napínavá a přes mnoho postav jsem měla problémy se zorientovat, ale ani jsem ji nečetla extra pozorně, prostě po filmu, když už jsem znala vraha už pro mě kniha nebyla tak moc zajímavá. Jinak je závěr vymyšlený úplně skvěle, byl pro mě opravdu překvapující.

05.11.2019 2 z 5

Vždy s láskou, Petra Vždy s láskou, Petra Petra Němcová

Knížku jsem četla už dávno, ale nyní se k ní chci i díky této těžké době, kterou právě prožíváme vrátit, Petra Němcová je velice optimistický, vyrovnaný člověk, který pomáhá druhým a vyzařuje neskutečný klid a pozitivní energii, nevzdala tento svůj přístup k životu ani když přišla o svého snoubence a nyní je z ní nádherná šťastná maminka a manželka. Ve svém životě prosazuje teorii, že vše se děje z nějakého důvodu a vše je tak, jak má být. Dokáže i negativní zkušenosti přetvořit na něco nového a nádherného. Měla by být vzorem pro nás všechny, kteří si kolikrát stěžujeme na úplné hlouposti.

Čeho před smrtí nejvíce litujeme Čeho před smrtí nejvíce litujeme Bronnie Ware

Tahle kniha se velice dobře čte, sama jsem několik let pracovala jako pečovatelka u starých lidí a opravdu se od nich člověk dozví spoustu zajímavých věcí o tom, jak každý má ten život různý a každého potkávají jiné problémy a naopak i jiné krásné věci. Je zajímavé poslouchat jejich vyprávění a v této knížce jsou jejich příběhy velice dobře popsané, je to jedna z těch knih, které Vás nutí se zamyslet, jestli Vy opravdu žijete tak, jak chcete a jestli byste náhodou neměli některé věci ve svém životě změnit.

Vypravěčka Vypravěčka Jodi Picoult

Už dlouho mě žádná kniha nebavila od začátku a do konce jako tahle. Neuvěřitelně čtivý a zajímavý příběh s překvapivým rozuzlením by si měli přečíst všichni, které téma 2. světové války zajímá.

04.09.2019 5 z 5

Stephen King: Čtyřicet let hrůzy – Život a dílo krále hororu Stephen King: Čtyřicet let hrůzy – Život a dílo krále hororu George Beahm

Velice obsáhlá kniha, díky které jsem se dozvěděla více nejen o mém oblíbeném spisovateli, ale také o mých oblíbených knihách a filmech. Kniha je velmi pestrá, obsahuje spoustu fotek a rozhovorů s lidmi ze Stephenova okolí, jako každý správný životopis a nikdo, kdo se zajímá o život Stephena Kinga a o to, jak jeho knihy vznikly by ji rozhodně neměl vynechat. V knize je také spousta tipů na internetové stránky a zdroje Stephenovi blízké, jako např. jeho soukromou rozhlasovou stanici a kde ji najít na internetu, takže pro mě opravdu kvalitní čtení :).

30.06.2019 5 z 5

Nirvana: Come As You Are Nirvana: Come As You Are Michael Azerrad

Nirvana je pro mě už od 13ti srdcová záležitost a proto je toto má nejoblíbenější kniha vůbec, těším se, že se k ní zase brzy vrátím. Velice přehledný a obsáhlý životopis Kurta, Chrise a Dava, který si žádný správný fanoušek nesmí nechat ujít.

17.06.2019 5 z 5

Malý princ Malý princ Antoine de Saint-Exupéry

Tuhle knížku jsem si chtěla hodně dlouho přečíst a když jsem se k ní konečně dostala, nějak jsem ji asi vůbec nepochopila, nemůžu přijít na to, co je v ní tak skvělého, že ji tolik lidí miluje, ale určitě se k ní chci časem vrátit a třeba na to taky příjdu :) Jinak ilustrace i celkové provedení jsou moc povedené :)

30.05.2019 5 z 5

Svatební přípravy podle Ejvi Svatební přípravy podle Ejvi Eva Mchitarjan

Skvělý rádce pro každou budoucí nevěstu, který ukazuje, že i přes to, že je náročné zorganizovat svatbu, může to být také jedno z nejkrásnějších období Vašeho života a zpříjemní Vám svatební přípravy :)

25.02.2019 5 z 5