Pitbullka Pitbullka komentáře u knih

Láska a kerosin Láska a kerosin Winter Renshaw

Romantická oddechovka na dvě odpoledne. Velice dobře se příběh četl, jen mohly být některé věci v příběhu víc vysvětlené.

10.06.2023 4 z 5

Princezna Princezna Devney Perry

Čtivý, odpočinkový, předchozí díly mě bavily o něco víc, ale očekávání to určitě splnilo.

11.05.2023 4 z 5

Z pera knihomolů: 11 povídek od českých a slovenských knižních blogerů Z pera knihomolů: 11 povídek od českých a slovenských knižních blogerů * antologie

Povídky mě obecně baví, ale abych pravdu řekla, ačkoliv jich zde bylo 11, málo která se mě dokázala opravdu dotknout. Velka část povídek je až prvoplánově líbivá, naivní. Což bych možná jako mladší čtenář ocenila. Ale v nynějším věku již ne. Jsem ráda, že jsem si povídky přečetla, ale kromě dvou pro mě zůstaly takovým průměrem a vracet se ke čtení už určitě nebudu.

28.04.2023 3 z 5

Les v domě Les v domě Alena Mornštajnová

Příběh bez špetky naděje a dost mě překvapilo, že něco takového napsala zrovna paní Mornštajnová. Je to zase něco jiného než autorčiny předchozí knihy a já mohu říct, že se mi příběh líbil.

25.04.2023 5 z 5

Kopírák Kopírák Sam Holland

Tohle byl ale strašnej pelmel. Slepení a všech nejznámějších případů sériových vrahů, proložené brakovým příběhem, nechybí traumata z minulosti. Překlad byl taky dost velká divočina a mnohdy to vůbec nedávalo smysl, většinu času nezáživné a do čtení jsem se musela opravdu nutit. Z toho příběhu šlo dostat tolik, ale bohužel se tak nestalo.

30.03.2023 2 z 5

Podezření Podezření Brianna Labuskes

Velmi zajímavý příběh, ale docela náročný na pozornost. Chvilku mi trvalo než jsem se zorientovala ve všech postavách a dějových linkách.

05.03.2023 4 z 5

Sedm manželů Evelyn Hugo Sedm manželů Evelyn Hugo Taylor Jenkins Reid

Skvělé čtení. Ta kniha z vás dostane všechny emoce, je to celé tak uvěřitelné. Bude se ve vás mísit opovržení se soucitem. Autorka opět ukázala, jak skvěle umí psát.

25.02.2023 5 z 5

Stehy Stehy Sára Zeithammerová

Skvěle napsaný a dost syrový příběh. Ani jedna z postav mi teda nebyla sympatická. Hynek byl naprosté hovado a vůbec nechápu, co na něm Anna a Lucie viděly.

10.02.2023 4 z 5

Smrt v ledu Smrt v ledu Amy McCulloch

Prostředí hory bylo skvěle popsáno, stejně jako jednotlivé části výstupu, to bylo čtivé a super. Ale já jsem měla velký problém s hlavní hrdinku a s tou samotnou thrillerovou zápletkou, která mi přišla poměrně nezajímavá. Kniha na jedno přečtení dobrá, ale vracet se k ní už nebudu.

29.01.2023 3 z 5

Aristokratka pod palbou lásky Aristokratka pod palbou lásky Evžen Boček

Poslední díl čtenáře ničím extra nepřekvapí, ale je to odpočinkové, nenáročné čtení a přesně už víte, co od autora čekat. Pěkné zakončení série.

20.01.2023 4 z 5

Musím tě zradit Musím tě zradit Ruta Sepetys

Moje první knížka od autorky a doslova mi vzala dech. Něco tak skvěle napsaného jsem vůbec nečekala. Je to psáno jednoduše, avšak úderně, každé slovo je pečlivě voleno. Příběh je krutý, surový, dojemný a já nemám nic, co bych vytkla. Dokonale napsáno.

20.01.2023 5 z 5

Odkaz Hawthornů Odkaz Hawthornů Jennifer Lynn Barnes

První díl série jsem si zamilovala. A čekala jsem totéž i od druhého dílu. Jenže ten pro mě už jaksi neměl tu sílu. Autorka čtenáře háže z jedné akce či hádanky do druhé a přijde mi to už tak nějak moc. Druhý díl měl strukturu podobnou jako díl první, tudíž mě ničím extra nešokoval. Bylo to fajn, čtivé, ale ta euforie jako u prvního dílu se v tomto případě už znovu nekonala. 3,5*

18.01.2023 3 z 5

Co když uvěříme Co když uvěříme Sarah Sprinz

Na třetí díl série jsem se moc těšila. Bohužel moje očekávání nebyla naplněna. Příběh byl neskutečně zdlouhavý, dokola omýlané kdo se jak cítí a proč. Tohle v knihách moc nemusím. Mít knížka o 150 stran méně, hodnotila bych lépe. Takhle pro mě závěr série zůstává průměrem.

16.01.2023 3 z 5

Strašení v Rookwardu Strašení v Rookwardu Darcy Coates

Začněme plusy, kniha se četla rychle a byla vcelku čtivá. Tím plusy končíme. Mínusy pro mě byly následující. Příběh byl jednoduchý, na můj vkus až moc. Kniha má být horor, no, tak to rozhodně nebyla. A ten konec měl být co? Absolutně nelogické. Celkově v knize bylo pár nesmyslů. Tohle byla třetí kniha ze série o strašidelných domech a zatím se mi ani jedna nelíbila a stále jsem neodhalila, proč má série takový úspěch.

14.01.2023 2 z 5

Vrah je v každém z nás Vrah je v každém z nás Lucie Bechynková

Od této knihy jsem měla velká očekávání a bohužel nebyla úplně naplněna. Myslím, že kniha měla být buď zpracovaná jako Štočkovo vyprávění o jednotlivých případech nebo jako rozhovor, ale tohle byl takový mišmaš. Nerozumím tomu, proč byly v obrazových přílohách fotografie týkající se Orlických vražd a Ivana Roubala, ale v knize tyhle případy zpracovány nebyly. Kniha by si zasloužila víc péče a propracovat, tady bylo patrné, že to bylo šito horkou jehlou.

13.01.2023 3 z 5

Červi v hlavě Červi v hlavě * antologie

Povídky mám ráda a tyhle byly různorodé, některé více duchařské, jinde zase spíš hororové, některé nechaly více prostor vaší fantazii. Autoři byli velice dobře zvoleni a mají potenciál, jejich povídky byly opravdu skvělé!

12.01.2023 4 z 5

Neonoví bohové Neonoví bohové Katee Robert

Začátek mě celkem bavil, jelikož jsem neměla tušení, co z toho vyleze. Ale asi od strany 100 se čtení stalo utrpením. Laciný, kýčovitý, nezajímavý, prvoplánový. Nečekala jsem nějakou vysokou literaturu, ale tohle byl fakt brak.

08.01.2023 2 z 5

Od knížky jsem mnoho nečekala a původně jsem se do ní nechtěla pustit. Ale pak jsem všude četla chválu. I když Tom nebyl nikdy mým velkým oblíbencem, po této knížce se to změnilo. Bavilo mě jeho vyprávění a z celé knihy je cítit neskutečná pokora. Líbilo se mi i otevřené vyprávění o jeho závislosti a pobytu v léčebně.

06.01.2023 4 z 5

Historky z Tinderu Historky z Tinderu Lucie Macháčková

Tohle bylo tak skvělé oddechové čtení. Vůbec jsem nečekala, že mě to tak chytne. Ale pokud jste single, máte zkušenosti se seznamkami, tohle vám prostě sedne.

03.01.2023 4 z 5

Kosti v srdci Kosti v srdci Colleen Hoover

Opět skvělá kniha autorky. Sice není mou srdcovou knihou jako jiné autorčiny kousky, ale i tak velice podařené a jak jinak, Colleen opět dokázala čtenáře rozložit.

30.12.2022 4 z 5