w.d.taylor w.d.taylor komentáře u knih

Na druhý pokus Na druhý pokus T. L. Swan

Erotika, štěstí, smutek, smíření a zase erotika. Je to opravdu dobré čtení. Kdyby to šlo dám tomu 10 hvězd!

15.02.2024

Bez zábran Bez zábran T. L. Swan

Hodně vtipný díl! Je to opravdu dobrá kniha a skoro v mých očích překonala i druhý díl.

Jednou za život Jednou za život T. L. Swan

Tato kniha mi doslova pomohla vybudovat si vztah s mojí nyní nejlepší kámoškou. Půjčila mi ji a od té doby jsme kámošky. Ale nyní ke knize.
Je to opravdu dobré. Lechtivé scénky opravdu stojí za to a hloubka příběhu je také úžasná. Doporučuji všem!

Zajímavé časy Zajímavé časy Terry Pratchett

Miluji to. Miluji to, jak si Terry Pratchett vytáhne z historie nějakou tu událost a udělá z ní takový masterpiece!

15.02.2024

Barva kouzel Barva kouzel Terry Pratchett

Moje první fantasy kniha a také první kniha od Terryho Pratchetta. Je to opravdová bomba! Pěkné zahájení série Úžasné Zeměplochy! Nelituji toho že jsem si ji koupila!

Lehké fantastično Lehké fantastično Terry Pratchett

Terry Pratchett je jedinečný a tímto to dokazuje!

Komiksová Kytice Komiksová Kytice Karel Jaromír Erben

Tento kousek jsem našla v době, kdy jsem nebyla takový knihomol jako dnes a proto mě zaujalo, že je to komiksové.
Samozřejmě, že za každým komiksem byl originální text, asi jen pro sychr.
Ale desing byl celkově velmi pěkný a svůj účel to tak nějak splnilo.

30.05.2024 4 z 5

Královská hra 5 Královská hra 5 Nobuaki Kanazawa

Řekla bych, že konec je docela odfláknutý a nedomyšlený.
Docela mě to zklamalo.

30.05.2024 2 z 5

Poslední kontinent Poslední kontinent Terry Pratchett

Miluji to! Terry Pratchett prostě nikdy nezklame! Nic tam nechybí, je tu Zavazadlo, můj milovaný smolař Mrakoplaš a samozřejmě je zde i kontinent XXXX.
Je to zase velmi komické a samozřejmě i zajímavé. Zase se zde dozvídáme něco o Zeměploše. Opravdu dobře napsaná kniha u které jsem se nemohla přestat smát.

Magický prazdroj Magický prazdroj Terry Pratchett

Magie, komedie, mágové a zace magie. Co víc bych si mohla přát!!! Terry Pratchett je borec!!!

Poslední hrdina Poslední hrdina Terry Pratchett

Skvělá ilustrace! Skvělý příběh! Pěkná návaznost na předchozí díly a pěkný konec. Co jiného by se čekalo od génia jako je Terry Pratchett

07.02.2024 5 z 5

Manga Jókai: Děsivé pověsti z Japonska Manga Jókai: Děsivé pověsti z Japonska Sean Michael Wilson

Po vizuální stránce je to bomba. Takto bych si představovala starší styl kreslení mang ale... Je tu pár věcí co se mi nelíbily.
1. Příběhy nejsou děsivé, podle názvu mangy se zde nerozhoduje!
2. Manga nemá rozměr jako běžná manga jako je třeba Tokijský ghúl nebo Zabiják démonů.

Ale abych tu tomu jen nekřivdila, znala jsem jen jednu z těch pověstí, takže jsem byla i docela překvapená, co vše se po Japonsku šušká za pověsti.

Královská hra 4 Královská hra 4 Nobuaki Kanazawa

Je to docela emotivní a napínavý díl. Konečně tam není žádná měkota a postavy se pochopitelně obviňují.
Děj se vyvíjí, podle mě, tak jak se dalo čekat.

Zvrácená Zvrácená Haruto Rjó

Vyděsila mě asi jen jedna část, která mě děsí až doteď, ale líbí se mi že je to taková jednohubka (jednodílná manga). A na konci jsou ještě dva další krátké příběhy, co benavazují na hlavní děj mangy Zvrácená.

Královská hra 3 Královská hra 3 Nobuaki Kanazawa

Líbí se mi, jak se úkoly postupně zhoršují

Královská hra 2 Královská hra 2 Nobuaki Kanazawa

Děj je docela fajn ale... Některé postavy jsou tak otravné, že mě dokonce štvalo číst.

Královská hra 1 Královská hra 1 Nobuaki Kanazawa

Bylo to napínavé a člověk se musel těšit na pokračování.
Docela fajn manga.

Svobodnej národ Svobodnej národ Terry Pratchett

Tak jako miluji všechny knihy od Terryho Pratchetta tak miluji i tuto.
Byla to moje první přečtená kniha od něj a navedla mě do světa Zeměplochy, který jsem si zamilovala

30.05.2024

Služebník a pán Služebník a pán Lo

Řeknu to na rovinu, yaoi mang v češtině moc není, proto bylo pro mě příjemné překvapen když jsem našla tuto jednodílnou mangu.
Děj je docela jednoduchý a čte se rychle. Je to napsáno jako komedie, což považuji za součást yaoi žánru.
Bylo to příjemné čtení, ale moc krátké

30.05.2024 4 z 5

[Moje hvězda] 1 [Moje hvězda] 1 Aka Akasaka

Úžasné! Viděla jsem i anime Oshi no ko, ale manga má stále to své kouzlo. Pokud se vám líbí temný příběh skrytý za záclonou příjemného a pěkného příběhu, tato manga je přímo pro vás!

07.04.2024 5 z 5