Abstinentka přehled

Abstinentka
https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/23763/mid_abstinentka-pjU-23763.jpg 4 60 60

Pokud se nám líbí nějaký muž, který je pro nás nedosažitelný, můžeme se k tomu postavit dvěma způsoby. Buď se budeme trápit a topit v beznaději, nebo si ze sebe budeme dělat legraci. Mirka zvolila ten druhý způsob. Je pevně rozhodnutá zvládnout s humorem jak Hynkovu počáteční nevšímavost, tak i pozdější zjištění, že Hynek svůj zájem o ni kdovíproč považuje za nežádoucí. Vyjde vůbec někdy najevo, že jejich vzájemné nedorozumění má vlastně na svědomí upovídaná sedmiletá dcerka Mirčiny kamarádky?... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Abstinentka. Přihlašte se a napište ho.

alnahu
01.04.2023 3 z 5

Knihy od této autorky čtu ráda, jsou ze života z našeho prostředí,tato je z dřívější doby ,ale i tak je čtivá a poučná .Taková milá oddechovka na jedno odpoledne.

JancaMia
25.12.2020 5 z 5

Asi nejkrásnější autorcina knížka, vtipná a roztomily příběh dvou mladých lidi . Precteno během čtyř hodin .

Kerberos
30.08.2020 4 z 5

Úsměvný příběh plný nedorozumnění,co způsobí poznámka holčičky,jak ovlivní vztahy mezi dvojicí dospělých.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Abstinentka v seznamech

humor vztahy