Osud tančil charleston přehled

Osud tančil charleston https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/388883/bmid_osud-tancil-charleston-9t1-388883.jpg 4 62 62

Osud tančil charleston série

Kniha o dozrávání dvou mladých žen mezi dvěma válkami. Příběh o láskách, radostech i bolestech, které jsou stále stejné bez ohledu na dobu, v níž žijeme. Životní plány jedenadvacetilé Johany jsou pro dívku z roku 1926 trochu netypické. Chce být samostatná a nehodlá se stát pouhou ozdobou nějakého muže. Brzy však zjistí, že osud jí připravil jinou cestu... Růžino hledání lásky je plné chyb a omylů a občas tak trochu otřese pevným kamarádstvím obou někdejších spolužaček. Na pozadí jejich příběhů mezitím kráčí neúprosná historie. Válka obě kamarádky rozdělí a ani jedna z nich netuší, na jak dlouho.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Osud tančil charleston. Přihlašte se a napište ho.

Kouzelnice555
14.03.2024 5 z 5

Myslím, že je to úplně nejlepší kniha autorky. Nejraději bych dala i šest hvězdiček.

JancaMia
30.10.2022 5 z 5

Předposlední od mojí oblíbené autorky, autorce se v několika posledních knihách zalíbila první republika , snad za to může její oblíbená "Malomocná" od polské autorky . Nicméně mám radši autorčina předchozí dílka. Musím však konstatovat že bylo příjemné sledovat osudy rodiny od roku 1926 až do roku 1945 . Těším se na Bukůvky . Půjčeno z knihovny (už abych měla svoji vlastní) .

Aneleh
17.04.2022 5 z 5

Jsem ráda, že jsem se nechala zlákat nádhernou obálkou a do čtení této knihy se pustila. Líbilo se mi popisování starých časů, jak se muži dvořili ženám a jak to vůbec chodilo ve společnosti. Osudy všech mi přišly věrohodné, že jsem až přemýšlela, zda Bukůvkovi a jejich přátelé skutečně neexistovali. Sledování jejich životů od r. 1926 až do r. 1945 je opravdu zajímavé a hned otevírám stránky druhého dílu, protože se nemůžu dočkat, co nás čeká až téměř do naší současnosti.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Osud tančil charleston v seznamech

v Právě čtených2x