Hořící andělé přehled

Hořící andělé https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/2933/agent-jfk-horici-andele-2933.jpg 4 162 162

Agent JFK série

JFK má pocit že selhal a nepatří k těm, kteří zastávají heslo: On po tobě kamenem, ty po něm chlebem. Vrah, ať už agentů, nebo jiných lidí, musí být potrestán. Obklopen zkázou a smrtí, s přáteli, na něž se může spolehnout, urychleně staví nejmodernější vzducholoď, jakou kdy měl malý městský stát k dispozici a vyráží za pomstou. Vrahové prchají, ale JFK a jeho společníci - velitel kopřivnické armády Tomáš Prof a hlavní inženýr, technik a technolog Roman Krystal jsou neochvějní. V cestě jim stojí lovci otroků, celá impéria rodící se z hekatomb smrti, vzdušní korzáři, k tomu vichřice, tlakové níže a bouřkové fronty. O námraze, která dokáže srazit k zemi každou vzducholoď, nemluvě. Udržet se ve vzduchu je otázka života a smrti, protože dole číhá zhouba v podobě zmutovaných virů a ještě horších věcí. Vodík vybuchuje a z nebe se jako pekelný sníh snášejí sežehnuté ostatky mužů a jejich meče zničené žárem.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Hořící andělé. Přihlašte se a napište ho.

Šáfa_vole
21.07.2023 5 z 5

Dost možná nejlepší JFK. Asi fakt jo.

Poeta.kno
28.04.2023 3 z 5

Dalsí barvitě vyprávěný příběh, kde si lze s jednoduchou představivostí prožít do detailu technické vymoženosti prostředí vzducholodí.

duben
15.05.2022 2 z 5

Tenhle díl mě nebavil a musel jsem se k dočítání celkem nutit. Nevím jestli je to tím, že pokračoval děj předchozí knihy, nebo tím, že si čtu o světě plném pandemií chřipek po 2 letech s Covidem a ještě v době kdy sám ležím s nějakou chřipkou, ale spíš to bylo takové mdlé. Nelíbilo se mi rozdělení dějových linií na jednu okolo JFK a jednu v agentuře, nebavilo mě jak pořád jen někam letí a nic moc se neděje ... ale zatím asi první JFK co mě vyloženě nebavil. Těším se, že to další díl napraví.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Hořící andělé v seznamech

v Právě čtených1x