Vincent Vega přehled

Vincent Vega https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/26889/vincent-vega-26889.jpg 4 118 118

Agent JFK série

Minulost Vincenta Vegy je temná a krvavá a stále ho s ní poutá několik nesplacených dluhů. Proto se jednoho dne objevuje ve světě, kde Spojené státy trpí nedostatkem železa na to, aby definitivně zničily indiány a Vladimír Uljanov se nikdy nestane vůdcem světového proletariátu. Vega si sebou přináší jen pár revolverů, několik beden nábojů a hodně velkou zásobu kvalitního střelného prachu. Situace se jako vždy vyvine k horšímu a není jisté, zda i velká zásoba prachu bude stačit…... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Vincent Vega. Přihlašte se a napište ho.

zbuy
17.06.2023 5 z 5

Příjemné westernové čtení s jemným nádechem sci-fi. Střelný prach, rychlé kolty a drsní chlapi, jako by vypadli ze starého filmu Sergia Leoneho. Agentura EF hraje v příběhu pouze okrajovou roli. Očekával jsem jen malinko více o minulosti Vincenta Vegy, když má kniha v titulu jeho jméno, ale skvělá závěrečná štvanice v horách všechny mé drobné chmury zahnala.

martin9072
14.06.2023

Jelikož nemám rád westerny, nebudu hvězdičkovat. Na tuhle knížku mám rozporuplný názor. Nesedí mi úvod, který jsem docela protrpěl. Než se začalo něco dít, tak jsem knížku málem odložil. Až ke konci se děj zlepšuje a začal být pro mě zajímavý. Hoňka v horách super, odkrytí důvodu přítomnosti Vincenta v téhle realitě taky zatnulo drápek... jenže všechno dost pozdě. Zdlouhavé intro a zdlouhavý popis obrany ranče nedokážou být plně vyváženy solidním závěrem

Yarwen
08.01.2023 3 z 5

Po delší době se série JFK ujímá samotný Žamboch a předkládá čtenářům namísto sci-fi plnohodnotný western. Ten je zpočátku unylý, chování postav, jakožto přestřelky krapátko odchýlené od reality, ale závěr, zejména pronásledování v horách, je vynikající (pro mě s jedním silným momentem - Viktor), a nutí mě přidat třetí hvězdu. Nakonec velmi zdařilé. (68%)

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Vincent Vega v seznamech

v dalších seznamech1x