Volání přízraku přehled

Volání přízraku https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/407911/bmid_volani-prizraku-33X-407911.jpg 5 90 90

Alchymistova šifra série

Čtvrtý díl série plné magie, záhad a šifer. Christopher neví, kým je. Probouzí se sám daleko od domova a bez vzpomínek. Vesničané říkají, že ho posedlo neviditelné zlo a vědomí nabyl až po zásahu místní čarodějnice. Christopher tuší, že jeho stav souvisí se záhadným mizením dětí, ke kterému ve vesnici dochází. Lidé věří, že se vrátil zlovolný duch Bílé paní, která krade děti a pohlcuje jejich duše. Rozpomene se Christopher na své jedinečné nadání, vyřeší temné tajemství a objeví ztracené děti?... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Fragment (ČR)

The Blackthorn Key – Call of the Wraith , 2018

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Volání přízraku. Přihlašte se a napište ho.

Paris131
20.11.2023 5 z 5

Za mě napínavé od začátku až do konce! Suprová série a těším se na další díl. Jinak ty obálky miluju, radost pohledět. :)

Atlantis
12.04.2023 5 z 5

Tahle série je podle mého názoru až příliš neznámá. Přitom je Alchymistova šifra naprosto skvělé čtení pro mladší. Napínavé, sympatické postavy, zajímavé prostředí. Já se tedy bavím královsky. Tentokrát se řeší únosy dětí s jakýmsi duchařským podtónem a opět to krásně funguje. Zápory by byly jen minimální - Christopher svoje přátele najde až příliš brzy a i když jsou všude kolem závěje až po krk, tak se naši hrdinové přesouvají až příliš jednoduše.

DK197
17.02.2023 3 z 5

KNIHA: Tuhle sérii mám opravdu ráda. A když si člověk přečte poznámky na konci, tak žasne nad tím, jak autor dokázal využít tehdejší dobu a napsat o tom další skvělý příběh. Ale subjektivně je pravda, že mě 4. díl bavil o něco méně než ty předchozí. Rozhodně to ale neznamená, že je špatný, nebo že byste ho neměli číst. Stojí to za to a já doporučuji, doporučuji a doporučuji.

Čtenářská výzva 2023: č. 4 - kniha, která obsahuje mapu (strana 65)

Knižní novinky (22. týden)

26.05.2019

Kniha Volání přízraku v seznamech