Asi nejsem ženská přehled

Asi nejsem ženská
https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/150072/asi-nejsem-zenska-150072.jpg 3 63 63

Nový titul volně navazuje na velmi úspěšnou knížku Z lodiček do holin. Autorka, která se rozhodla vyměnit předimenzovanou civilizaci za samotu v lese, popisuje další příhody nejen ze svého teritoria, ale i z výletů a poznávacích zájezdů. I když se ani jí nevyhýbají zápory života, dává svým postojem jednoznačně najevo, že STOJÍ ZA TO HO ŽÍT. Především čtenářky, které hledají povzbuzení, pobavení a odreagování od každodenních starostí, by neměly váhat, protože tato kniha je určena především jim. Navíc je vyzdobena půvabnými ilustracemi Tereza Budilové.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Asi nejsem ženská. Přihlašte se a napište ho.

aljoska83
02.04.2024 2 z 5

Kniha mě nebavila, jak tady již bylo zmíněno, spíš turistický průvodce "šla jsem tam, pak odbočila tam" Ani humoru kniha moc nepobrala.

kvetuse3368
25.04.2021 1 z 5

Určitě ti co rádi cestují, tuto knihu uvítali jako inspiraci. Mne to nic moc neříkalo, popisování bylo zdlouhavé/aspoň pro mne/. Skoro půlka knihy je v tomto žánru. Nebyla jsem nadšená.

Marla
03.03.2020 5 z 5

To je ono - užívat života když to jde, cestovat a bavit se! Knížka se mi líbila, určitě vyhledám i další od této autorky.

Knižní novinky (14. - 21. 2.)

13.02.2013

Kniha Asi nejsem ženská v seznamech