Až o mě zabojuješ přehled

Až o mě zabojuješ https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/518766/bmid_az-o-me-zabojujes-io0-518766.jpg 3 39 39

Ať se stane cokoli série

< 3. díl

Sophie byla celý rok nešťastně zamilovaná do svého nejlepšího kamaráda a spolubydlícího Coleho. Jenže zrovna když se přes city k němu konečně přenese, vyzná se ze svých citů on jí. Sophie je v šoku a neodvažuje se dát v sázku nejen jejich přátelství, ale znovu i své srdce, které se sotva stihlo vyléčit. A tak Coleovi navrhne plán o dvanácti krocích, který sama vypracovala a otestovala a který mu pomůže se zase „odmilovat“. Nepočítala ale s tím, že čas strávený společně při plnění jednotlivých kroků jiskření mezi nimi znovu rozdmýchá, místo aby ho uhasil. Rozhodnou se pro lásku, nebo zůstanou u přátelství? O tom vyprávějí střídavě Sophie a Cole každý ze své perspektivy v očekávaném pokračování oblíbené série Ať se stane cokoli.... celý text

Literatura světová Pro ženy
Vydáno: , Red

Fighting Hard for Me , 2021

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Až o mě zabojuješ. Přihlašte se a napište ho.

Janulkaxxx
11.04.2024 2 z 5

Tahle kniha ze serie mě bavila ještě mín než první díl.

Šárka88
06.04.2024 4 z 5

Konečně mám za sebou i třetí díl této série. Mám hodně zavřené oči a dávám čtyři hvězdy . Opravdu tento díl je nemastný a neslaný, neustálé točení v kruhu a sebepoznání. Konec se dal očekávat do slova a písmene, jak si sami představíme. Myslím, že to tímto dílem nekončí a čeká nás Linc a Liz.

Terka18
17.02.2024 5 z 5

Tak třetí díl pro mě byl úžasný. Příběh mě bavil hned od začátku. Žádné zbytečně vysvětlování šlo se na to hned od začátku velmi dobře a příběh se mi četl svižně a musela jsem se i usmívat při nějakých momentech.

Černá smečka, Budu ti nablízku a další knižní novinky (48. týden)

26.11.2023

Kniha Až o mě zabojuješ v seznamech

v dalších seznamech7x

romantika