Až léto skončí přehled

Až léto skončí https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/427666/bmid_az-leto-skonci-CYe-427666.jpg 4 688 688

Co uděláte, když si letní dům vaší rodiny pronajme sexy starší muž? No, očividně se ztrapníte – a opakovaně. S Noahem Cavallarim jsme nevykročili správnou nohou. Naše první setkání skončilo jako jeden velký trapas. Když moje máma onemocněla, bylo na mně, aby bylo o naše hosty dobře postaráno. Měla bych být na vysoké. Místo toho prožívám to nejlepší období svého života jako pokojská. Pohledný a tajuplný Noah je pro mě zapovězený. Vím, že tu nezůstane natrvalo. Vím, že je pro mě nejspíš moc starý. A přesto mě přitahuje. Navíc se mě pokusil zachránit, když se mylně domníval, že se topím. Dala jsem mu najevo, že ho chci. A on mě před sebou varoval. Začali jsme si po nocích povídat na břehu jezera. Naše přátelství se však brzy změnilo v něco, z čeho se možná nikdy nevzpamatuju. Protože až léto skončí, odjede. A já netuším, co na konci srpna budu dělat.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

When August Ends , 2019

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Až léto skončí. Přihlašte se a napište ho.

Knihotyna
12.04.2024 4 z 5

---CO SE MI LÍBILO---

- na DK je mnoho čtenářů silně vyhraněno proti Heather - mě naopak její chování docela sedělo :D - byla poblázněná, zamilovaná, upřímná a dosti vlezlá :D
- Noah - trvalo mi trošku déle si tohoto hlavního hrdinu oblíbit a myslím, že tomu dosti napomohli morčata! :D
- nečíst v práci! Já jsem při jedné konkrétní scéně rozháněla slzy a vypadala to možná dosti komicky!
- téma depresí, psychických poruch
- líbí se mi, že Penelope Ward do svých knih dává velkou část reálného života, ale zaobalí to do pohádky, ve které vše dopadne dobře :)

"V životě žádné chyby neexistují. Všechno, co děláš, je otázkou volby. Některé volby jsou dobré, jiné nám pomůžou růst a něco nás naučí. Volby nás vedou k věcem, které máme zažít."

LenkaStr
22.03.2024 3 z 5

Pětatřicet je starší muž? Kdo ty anotace píše, prokrista?! Chápu, jak je to myšleno, ale ta formulace je celkem zavádějící. Asi jako trailery k filmům, ty toho taky většinou nakecají... No nic, ke knize!
Ona je často střevo na pěst, on se k ní místy chová, jako by ji vychovával, což vlastně dává smysl, vzhledem k jejímu věku, akorát že to pak působí skoro až incestně. Škoda. A to jak Noah trval na tom odloučení, aby se děvče vybouřilo a ujasnilo si, co doopravdy chce, tak to je vyloženě uvěřitelné, no. Ale podané je to čtivě, to zase musím autorce přiznat.
Jo a taky musím vyzdvihnout obálku. Konečně týpek v triku.

imelia
28.02.2024 3 z 5

Toto bolo ťažké, vyzeralo to, že to ani nedočítam. Ale premohla som sa a druhá polovica už bola zaujímavejšia.
Heather mi pripadala na začiatku ako 15ročná fuchsľa. Hanbila som sa za ňu. Neskôr bola odrazu vyzretou, rozumnou babou. To už bolo zaujímavejšie. Život brala krásne pozitívne napriek tomu, čo mala za sebou.
Noah bol dokonalý. Možno toto bol problém. Ako je možné, že všetci v tej knihe sú rozumní, chápaví...
Ako dalo sa to, druhá polovica to zachraňovala, ale nie je to až taká super kniha.
Obálka je asi na nej najlepšia. Prvýkrát som si hlavnú mužskú postavu predstavovala podľa obálky. Joseph Cannata je jednoducho top.

10 nejprodávanějších eknih (červenec)

20.08.2020

10 právě čtených knih podle uživatelů (červenec)

15.07.2020

Knižní novinky (26. týden)

21.06.2020

Život tvoří krátké okamžiky, které se v tu chvíli třeba ani nezdají důležité, ale když se nad tím zamyslíš, právě ony tě dostanou tam, kde jsi.

Někdy je ale důležitější to, co je lepší pro ostatní, než co vám přináší štěstí.

Užívat si přítomný okamžik je požehnání.

Více citátů z knihy najdete u autora.

Kniha Až léto skončí v seznamech

v Právě čtených3x
v dalších seznamech16x