Básně přehled

Básně https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/3031/basne-3031.jpg 5 248 248

Souborné vydání tří básnických sbírek (Noci, po nichž nepřichází ráno, Leda s labutí a Dodatky) jednoho z nejvýraznějších tvůrců vzešlých z pražského undergroundu.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Básně. Přihlašte se a napište ho.

LadyCharlene
07.05.2024 5 z 5

Nejsem fandou poezie... proto jsem si logicky přečetla další básnickou sbírku... :D
Bylo to depresivní, ironické a bizarní, a já se beznadějně zamilovala. Moje nadšení je nejspíš podpořeno i únorovým vystoupením J. H. Krchovského v našem nekulturním zapadákově. Líbilo se mi to natolik, že jsem si musela i několik básní vypsat, tak moc jsem je procítila, nečekala jsem to. Určitě stojí za to mít knihu doma a vracet se k ní, je kouzelné, jak moc záleží na duševním rozpoložení, abyste si v té stejné básni pokaždé našli úplně něco jiného.

Ferda43
28.12.2023 5 z 5

Můj nejoblíbenější český básník. Že je to ponuré a surové? Je, leč pravdivé... Dlouho jsem nečetla, budu to muset napravit..

Cípísek2022
22.02.2023 5 z 5

Pořád přemýšlím, čím mě tenhle autor dostal tak , že jsem pár jeho knih přečetl a čtení s přívlastek šokující, mě zasáhlo střelou přesně mířenou. Není to morbidní ani perverzní, je to lidské , je to člověčí..

"Skrz víčka hledím do tmy ke hvězdám
a zdá se mi, sám sobě, že se zdám ...“

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Básně v seznamech

v Právě čtených1x