Básník v báglu přehled

Básník v báglu https://www.databazeknih.cz/img/books/62_/6217/basnik-v-baglu-6217.jpg 4 200 200

Básník v báglu série

Vtipný letní příběh s patřičnou dávkou šílených dívčích nápadů, romantiky, lásky a dobrodružství o třech moderních holkách, ale i o poznání jednoho koutu krásných Čech. Vypráví o šestnáctiletých spolužačkách, které se rozhodly, že podniknou máchovské putování kokořínskými lesy přes zříceniny hradů až k Máchovu jezeru. Dívky během cesty prožívají veselé i horké chvíle, potkávají spoustu zajímavých lidí, hlavně partu studentů provozujících na hradech historický šerm. Zdá se, že tohle léto o rytíře nouze nebude... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Básník v báglu. Přihlašte se a napište ho.

twigxi
25.03.2024 5 z 5

Mam rada Machu, miluju hrady a ceskou prirodu a v posledni dobe me bavi pohodove knizky ceskych autorek.
Tri kamaradky se vypravi na vylet po stopach Karla Hynka Machy. Kazda je jina a kazda se nejak jinak zasadi o vtipne momenty (o ktere na jejich vyprave nebude nouze). Ja jsem si hlavne oblibila hloubavou Fany :)

katerina1237
25.09.2023 4 z 5

Taková oddechovka na léto. Já jsem ji v létě začala číst, ale přerušila jsem a až teď se k ni vrátila.
Je to hezký příběh, párkrát jsem se i zasmála.

Sasha001
26.01.2022 5 z 5

K téhle knížce a vlastně k celé sérii jsem se vrátila díky jednomu z témat ve čtenářské výzvě. S odstupem let trochu naivní pubertální příběh, ale pořád mě to bavilo a pořád se mi líbí spojení romantiky s trochou literární historie. A jak Fany přenesla Máj do současnosti? To mě na tom od dětství bavilo snad nejvíc a stále mě to baví.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Básník v báglu v seznamech

v Právě čtených1x
v dalších seznamech2x