Nebezpečná láska přehled

Nebezpečná láska https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/106611/nebezpecna-laska-106611.jpg 4 1469 1469

Bavettovi série

Na doporučení posledního zaměstnavatele získá mladá newyorská ošetřovatelka Paige práci v rodině Bavettových, bohatých podnikatelů pocházejících z Itálie. Má se starat o jejich syna Michaela, mladého muže, který se po autonehodě duševně vrátil do období svého dětství. Paige si k němu postupně nachází cestu a Michael si ji velice oblíbí. Postupem času Paige přichází na to, že se dostala do newyorského podsvětí a její zaměstnavatelé jsou součástí mafie. Co se stane, až se jednou Michael probere? Dostane se Paige ze spárů Bavettových, když odhalila jejich tajemství?... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Nebezpečná láska. Přihlašte se a napište ho.

Silvisek
28.01.2024 5 z 5

Opravdu krasny pribeh. Od knihy jsem se nemohla odtrhnout. Stale jsem chtela cist a vedet jak to vubec cele dopadne. Konec me neprekvapil, protoze uz neco podobneho s takovym koncem jsem cetla, takze jsem vedela ze jak to dopadne. Ale i tak uzasny dej a tesim se na dalsi dil

zandu
25.01.2024 5 z 5

Romantika, mafiáni... Krásný příběh na odreagování :-)

ElikaS
18.01.2024 4 z 5

České knížky moc nečtu a romantiky jen výjimečně. Tady jsem ale dostala doručení kamarádek, tak jsem se do to toho hned pustila.
Příjemně mě překvapilo, že se knížka neodehrává v Čechách a tím pádem jsem si nemusela zvykat na české prostředí.
První část knížky mi přišla úplně boží. Ten nápad byl hrozně zajímavý. Ovšem jakmile přišla romantická linka, měla jsem s ní trochu problém. Nějak jsem si nedokázala odmyslet předchozí stav a přišlo mi to hrozně zvláštní. Tím pádem mi tam chyběla chemie.
Každopádně musím říct, že u romantik mě zvraty většinou nepřekvapí, ale tady se to povedlo. To mě hodně potěšilo

Zatím zde není žádná související novinka.

Spadl jsem ti z nebe jsem anděl. Na veřejnosti anděl, v posteli ďábel. Jsem prostě dokonalej! Že jo?

Kniha Nebezpečná láska v seznamech

v Právě čtených10x