Haló, tady tvoje láska! přehled

Haló, tady tvoje láska!
https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/202495/bmid_halo-tady-tvoje-laska-9JA-202495.jpg 3 50 50

Ben a Maxová série

< 2. díl

Příběh rozhlasové moderátorky Mileny Maxové, do jejíhož klidného života s přítelem Dušanem vtrhne jako lavina její divoký kolega Ben. I když se od prvního setkání vzájemně nesnášejí, život je staví před celou řadu překvapení a vtipných situací, které mnohdy řeší dynamickými a jiskřivými slovními půtkami. Převrátí toto setkání jejich životy naruby? Kdo pronásleduje Milenu? Čím ji Ben šokuje? Příběh o tom, že i když jsme často zmatené a nejisté, ta pravá láska si nás přesto najde... celý text

Romány Pro ženy Literatura slovenská
Vydáno: , Brána

Ben a Maxová , 2013

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Haló, tady tvoje láska!. Přihlašte se a napište ho.

Allla9
08.03.2020 2 z 5

Jedna z nejslabších knížek, co jsem četla.

JancaMia
08.07.2019 3 z 5

ale jo , šlo to :)

gargamelka
27.09.2018 3 z 5

Ze začátku se jevil příběh extraprvoplánově, Floutek a “Popelka”, sežerou se v práci? Postupně se děj rozvíjí a není vůbec špatný. Pokud je inspirován ze života, tak to je bájo:) Během četby jsem si kladla otázku jestli Ben bude tím otravou, který znepříjemňuje život, taková mini detektivní zápletka. Aspoň to nebylo extra nuda

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Haló, tady tvoje láska! v seznamech

v dalších seznamech1x

Jana Benková
slovenská, 1970
2013  75%Máš cos chtěl, miláčku!
2015  66%Až po uši
2014  61%Haló, tady tvoje láska!
2014  66%Druhá šance, lásko!
2012  63%Slečna nebezpečná