Slečna nebezpečná přehled

Slečna nebezpečná
https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/172885/bmid_slecna-nebezpecna-V0a-172885.jpg 3 52 52

Amélia je typ modernej mladej ženy, ktorá chce od života jediné – užívať si. A vie si to zariadiť tak, že sa jej to aj darí – rozmaznávaná luxusom veľkomesta považuje za svoje najväčšie šťastie tričko od Armaniho a najnovší trendový lak na nechty. Mužov bezcitne strieda ako na bežiacom páse, ale neviaže sa na nikoho z nich – len si užíva všetko, čo jej poskytnú – sex, dovolenky aj drahé kabelky. Keď ju chlap začne nudiť alebo sa na ňu viazať, bezcitne ho odhodí a vymení za iného. Neprekáža jej, že klame – všetkých okolo, ale najviac seba. A potom to život zariadi tak, že sa jedného dňa skutočne zamiluje. Lenže... Slečna nebezpečná je už deviatym knižným titulom tejto úspešnej autorky, vydalo ju vydavateľstvo Motýľ.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Slečna nebezpečná. Přihlašte se a napište ho.

Iva0406
29.05.2023 1 z 5

Po náročném čtení Lesu v domě to bylo oddechové čtení.

claudiavas89
11.04.2022

Prijemna oddychovka

Klára90
15.08.2021 2 z 5

Trochu plytký příběh o hlavní hrdince, která využívá chlapy jak může. Moc mi sympatická nebyla, ale tak nějak jsem ji přála ať vše dobře dopadne. Vadily mi občasné nesrovnalosti v ději. Kniha je však celkem čtivá a děj plyne rychle. Je to odpočinková četba, takže na letní večery ideální. Přečtu i druhý díl, ať vím, jak to vše dopadne :)

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Slečna nebezpečná v seznamech