7 dní přehled

7 dní
https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/273940/bmid_7-dni-uRA-273940.jpg 4 102 102

Benny Griessel série

Jihoafrický policejní sbor čelí největší možné hrozbě – neznámý odstřelovač si vybral za cíl policisty a vyhrožuje, že se budou útoky opakovat každý den, dokud nebude zatčen vrah mladé ambiciózní právničky Hanneke Sloetové. Benny Griessel je proto povolán k vyšetřování čtyřicet dní starého případu, který uvázl na mrtvém bodě. Kvůli chybějícímu motivu a výraznějšímu vodítku je odkázán na spekulace. Měla její smrt něco společného s velkou obchodní transakcí, jíž se účastnila? Nebo je třeba hledat viníka v jejím soukromém životě? Bennyho Griessela čeká sedm dní pekla.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: , MOBA (Moravská bastei)

7 Dae , 2011

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize 7 dní. Přihlašte se a napište ho.

Makii
07.10.2023 3 z 5

Moje třetí kniha od tohoto autora, jedu od začátku.. A ano, bohužel to musím napsat - byla to nuda. Asi tak 300 stran se nic nedělo, až těch posledních 150 se to trochu rozhýbalo. Navíc mě obtěžují neustálé zkratky úplně všeho. Další díl si stejně časem přečtu, ale zklamalo by mě, kdyby série měla sestupnou tendenci, jako většina autorů. Uvidíme.

Česneksmedem
01.08.2023 5 z 5

Velkou roli v příběhu hraje program EZČO. Prozradím, že se jedná o ekonomické zvýhodnění černošského obyvatelstva. Prostě taková "neziskovka".
Kniha se četla velice dobře. Překvapí v ní česká stopa. Benny opět bojuje se závislostí a docela se podceňuje. Závěr je jako z červené knihovny.

Wladimirski
04.05.2023 3 z 5

Prvními dvěma knihami série o Benny Griesselovi nasadil autor velmi vysokou laťku, která vyšponovala má očekávání ke třetímu dílu. Ta se bohužel nenaplnila. Třetí kniha postrádala to mistrovské napětí tepající na více vývojových linkách současně, ten náboj, který nedovoloval od čtení odejít. Osobní stránka života Bennyho byla také slabší, zápletka s Alexou nebyla nijak zvlášť zajímavá. Konec byl takový "odtržený", pozice střelce nedotažená. Snad se Deon Meyer nevyčerpal a příští příběh bude zase tak poutavý, jako byly první dva.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha 7 dní v seznamech

v Právě čtených1x