Budu ti nablízku přehled

Budu ti nablízku https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/527426/bmid_budu-ti-nablizku-6569178f9e7dd.jpg 5 134 134

Cyrus Haven série

< 3. díl

Cyrus Haven se připravuje na to, že doma po téměř dvaceti letech přivítá svého bratra, který má být propuštěn z psychiatrické léčebny. Elias se vrací do úplně jiného světa – Cyrus je nyní úspěšným psychologem a sdílí dům s Evie Cormacovou, dívkou s pohnutým osudem, která má však neskutečný dar: dokáže poznat, když někdo lže. Když dojde k vraždě muže, jehož dcera Maya následně zmizí, Cyrus má za úkol vytvořit profil vraha a vystopovat poslední kroky zmizelé dívky. Policie se domnívá, že Maya byla zdrogována a unesena z baru, kde pracuje Evie. Nedlouho poté dojde k dalšímu únosu a Evie je jediným svědkem, který zahlédl únosce. Věří jí však pouze dva lidé. Jedním z nich je Cyrus. A tím druhým sám vrah.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: ekniha , MOBA (Moravská bastei)

Lying Beside You , 2022

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Budu ti nablízku. Přihlašte se a napište ho.

soukroma
08.05.2024 4 z 5

Tuhle sérii moc ráda nemám, zejména mi hrozně vadí prolhaná Evie, která umí odhalit lež a na které to ale tak nějak všechno stojí. Tento díl hodnotím o něco víc než předchozí, 75%. Bylo toho zapracováno hodně; ohledně krimi příběhu jsem už už měla vraha ve třetině...samozřejmě realita byla zcela jiná, s celkem věrohodným (smutným) motivem.

KatyM.
08.05.2024 5 z 5

Další úžasný díl. Kniha mě úplně pohltila. Již se těším na další díl.

Alizon
01.05.2024 5 z 5

Hodnocení mluví za vše a naprosto s ním souhlasím, protože to opět byla pecka. Jinak se to napsat nedá. Autor se drží osvědčeného stylu předchozích dílů - střídají se krátké kapitoly z pohledu Cyruse a z pohledu Evie. Potom má jít člověk spát. To je pořád: tak poslední kapitolu...hm ta další je jen na 2 strany.... tak dobře, ale fakt poslední:)

Černá smečka, Budu ti nablízku a další knižní novinky (48. týden)

26.11.2023

Kniha Budu ti nablízku v seznamech

v Právě čtených7x
v dalších seznamech4x