Chirurg přehled

Chirurg https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/175837/bmid_rizzoliova-islesova-chirurg-JVW-175837.jpg 5 848 848

V Bostonu řádí šílený vrah žen. Proniká do domů v noci, své oběti dlouze mučí a pak je zabíjí skalpelem. Tisk mu přezdívá Chirurg. Co je to za šílence?... V Bostonu žije i doktorka Catherine Cordellová, která před dvěma lety přežila podobný útok - jenže ona svého mučitele zabila. Jak tedy může někdo opakovat jeho metody do nejmenších podrobností, které nikdo jiný neznal? Detektiv bostonské policie Thomas Moore a jeho kolegyně Jane Rizzoliová začínají věřit, že vysvětlení zločinů musí hledat právě u Catherine. Ale ani oni ji nedokážou před lovcem, tak pečlivě si vybírajícím svou kořist, ochránit.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Knižní klub

The Surgeon , 2001

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Chirurg. Přihlašte se a napište ho.

Inka8
06.05.2024 5 z 5

Sice jsem první přečetla Učedník, která je pokračováním Chirurga,ale Chirurg byl asi víc napínavý a kniha se mi libila

Jack Bauer
03.11.2023 3 z 5

Jako bych už něco podobného četl, je to stále dokola. Pěkně napsáno, ale nic nového po týdnu v záplavě stále nových knih už nebudu vědět o čem to bylo.

aliza
11.10.2023 5 z 5

Takže opět plný počet hvězdiček pro Tess Gerritsen. Sérii s Jane Rizzoliovou mám velmi ráda, i když ji čtu doslova na přeskáčku. Na každou její knihu se moc těším a zatím mne nezklamala.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Chirurg v seznamech

v Právě čtených6x