Chlupatý sluha pana faráře přehled

Chlupatý sluha pana faráře https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/16189/bmid_chlupaty-sluha-pana-farare-bLg-16189.png 4 176 176

Další z humoristických románů oblíbeného finského spisovatele vypráví o netradičním soužití svérázného luteránského pastora s medvědem, posvátným zvířetem pohanských ugrofinských kmenů. Přeložil Vladimír Piskoř.

Literatura světová Humor Romány
Vydáno: , Hejkal

Rovasti Huuskosen petomainen miespalvelija , 1991

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Chlupatý sluha pana faráře. Přihlašte se a napište ho.

hajrys
06.02.2023 3 z 5

Pohádka pro dospělé. Vlastně nevím, co psát. Bylo mi řečeno, že je vtipná, že se dobře zasměji. Vtipná trochu byla, ale rozhodně jsem u ní nebavila tak, jak jsem očekávala. Za mě mohla být klidně o dvě třetiny kratší.

karolina0346
09.04.2022 5 z 5

Medvěd mi sedl. Z Třech chlupatých zvířat se mi líbil nejvíc. Humor podle mého gusta.

Hanina61
10.01.2022 5 z 5

Mám ráda medvědy a mám ráda Paasilinnu, takže dokonalá kombinace. A už dlouho jsem se tak skvěle nepobavila, vlastně naposledy při čtení "Lesa oběšených lišek"... Ať už byl pan farář jakkoliv sympatický či nesympatický (mně tedy ve své potrhlosti spíš sympatický), jeho zbožný medvěd Jejda/Obejda byl prostě boží... :-)

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Chlupatý sluha pana faráře v seznamech

v Právě čtených3x
v dalších seznamech3x

humor víra finská literatura medvědi pastoři humoristické romány

Arto Paasilinna
finská, 1942 - 2018