Cipískova loupežnická knížka přehled

Cipískova loupežnická knížka https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/309618/bmid_cipiskova-loupeznick-knizka-U8S-309618.jpg 4 60 60

Televizní večerníčky ožívají na stránkách knihy. Můžete se těšit na další příběhy ze života známé rodinky z lesa Řáholce - Rumcajse, Manky a především jejich synka Cipíska. Dozvíte se Jak Cipísek chránil jelení studánku, pomohl uspat ježka nebo střelil knížepánovi sojku.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Cipískova loupežnická knížka. Přihlašte se a napište ho.

Marticka79
15.07.2023 5 z 5

Cipískova loupežnická knížka se nám líbila mnohem více než Rumcajsova loupežnická knížka, takže jí hodnotíme plným počtem hvezdiček a doporučujeme. :-)

janulka1310
26.04.2023 4 z 5

Pohádky byly celkem obtížné, ale to mě zase baví, protože to je pro nás výzva. Skoro pokaždé jsme se snažila s dětmi pohádku krátce převyprávět, abychom si to zopakovali a správně pochopili děj. V knize byla spousta neznámých slov, něco jsme dohledali, něco jsme přešli a nechali být :) Kluci si z knihy pamatují základní věci jako je les Řáholec, že byl Rumcajs dřívě švec a že bydlí všichni v jeskyni. A taky, že kousek město Jičín, který je úplně jiný, než náš Nový Jičín ve kterém bydlíme :)

Lajka2012
16.10.2022 4 z 5

Hezká knížka pro děti.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Cipískova loupežnická knížka v seznamech

v Právě čtených1x
v dalších seznamech2x