Conan Barbar / Conan Dobyvatel přehled

Conan Barbar / Conan Dobyvatel https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/21846/conan-barbar-21846.jpg 5 111 111

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Conan Barbar / Conan Dobyvatel. Přihlašte se a napište ho.

John6900
03.07.2023 5 z 5

Prostě totální fantasy klasika, která nemá kam uhnout. Žral jsem to jako dorostenec a puboš a žeru to i teď o 30 let později. Ano, je to hodně jiné, než co máme teď, ale pořád za to ten příjemně strávený čas stojí.

tereza1198
13.08.2022 5 z 5

Kniha je základní kámen celého žánru. Byla jsem překvapená, jak skvěle se to četlo. Výborné popisy, skvěle vykreslený svět, správné dobrodružství. Conan prochází světem a nikomu nic nedaruje. Někdy jako zloděj, pirát, chudý žoldák, jindy jako vůdce, zaplétá se s magickými nepřáteli, seznamuje se s hromadou dívek v nesnázích. Prostě bomba. Jdu na druhou část.

danny_21
15.11.2021 3 z 5

Conan Dobyvatel a jeho dalších 20 příběhů ve kterých se víceméně opakuje stejná šoblona, bohužel pro mě mě Conanům tištený svět moc nebere, filmový Arnie byl prostě jinde. V průměru této sbírce se mi hodně líbila povídka Za černou řekou, zbytek si jede to své, které se mi rychle zají - pletence svalů, bujné děvy, ohyzdní mohutní černoši a sem tam nějaká ta příšera. Prostě pakující se vzorec - 1. uvzlykaná nahotinka, kterou se Cimmeřan rozhodne ochránit, 2. různorodou magií vládnoucí protivníci - ať už lidští nebo božští, 3. opuštěné ostrovy či města, kde se dějí nekalé věci, ale neohrožený Conan si vždy poradí. - 55 %

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Conan Barbar / Conan Dobyvatel v seznamech

v Právě čtených2x