Benátská zrada přehled

Benátská zrada https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/212820/mid_benatska-zrada-212820.jpg 4 279 279

Cotton Malone série

Alexandr Veliký vytvořil impérium, jakému nebylo rovno, avšak v pouhých dvaatřiceti letech podlehl neznámé horečce. Dodnes není známo, co bylo příčinou jeho smrti, a stejně tak zůstává záhadou, co se stalo s jeho mrtvým tělem. Ale to se může brzy změnit...

Literatura světová Dobrodružné Romány
Vydáno: ekniha , Domino

The Venetian Betrayal , 2007

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Benátská zrada. Přihlašte se a napište ho.

Šnek86
19.04.2024 4 z 5

Hrozící biologická válka, zázračný lék na AIDS, spoustu informací o Alexandru Velikém a padouši a hrdinové.Opět pěkný a svižný příběh.

Pavlnka
07.03.2024 4 z 5

Zajímavý námět, spoustu akce. Dobrá kniha, určitě přečtu i další díly.

m2056
02.09.2023 4 z 5

Dobře napsáno trochu jsem už znal autorův rukopis je mě trochu vadí jak autor stále píše to samé o hlavních hrdinech co člověk už zná.

Zatím zde není žádná související novinka.

Jenom ať kořistí nejste a lupem svých nepřátel sami, jakoby chyceni do ok lstné sítě, jež polapí všechno - ti vám pak rozboří brzy to překrásné lidnaté město.

Jestli chceš prožít život bez bolesti, musíš být buď bůh, nebo mrtvola.

Zloba býva většinou namířena proti jednotlivcům, kdežto nenávist proti skupinám lidí. Zlobu vyléčí čas, ale s nenávistí si neporadí.

Více citátů z knihy najdete u autora.

Kniha Benátská zrada v seznamech

v Právě čtených1x