Jeffersonova šifra přehled

Jeffersonova šifra https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/112086/jeffersonova-sifra-112086.PNG 4 197 197

Cotton Malone série

Rukou vraha zemřeli čtyři američtí prezidenti. Došlo k tomu v různých dobách, za rozdílných okolností, zdánlivě bez souvislosti. Co když ale mají všechny čtyři atentáty stejnou příčinu? Co když za vším stojí jistá pasáž americké ústavy, o níž nemá téměř nikdo tušení? Odpovědi na tyto otázky se snaží najít bývalý agent ministerstva spravedlnosti Cotton Malone. S nasazením vlastního života překazil atentát na současného prezidenta Dannyho Danielse a dostal se tím do střetu se Společenstvem, mocným a tajným bratrstvem založeným během války o nezávislost. Společně s Cassiopeiou Vittovou se vydávají na smrtelně nebezpečnou misi, během níž rozluští šifru prezidenta Jeffersona. Ale ani zde jejich úkol nekončí: budou muset překonat ještě celou řadu úkladů, než proniknou k dokumentu natolik mocnému, že činí zlovolné Společenstvo neporazitelným…... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , Domino

The Jefferson Key , 2011

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Jeffersonova šifra. Přihlašte se a napište ho.

m2056
13.09.2023 4 z 5

Kniha není špatná ani nejlepší připadá mě jen že autor už by si mohl najít nového hlavního hrdinu nebo nepsat několik stejných stran v knize kto je vlastně hlavní hrdina a co vše dříve dělal.

Vlaďkaa4
15.11.2021 5 z 5

Další z pohádek pro dospělé, ale která z nás by nechtěla Cottona doma. Příběh byl napínavý a četlo se to samo.

CharlesWard
28.06.2021 2 z 5

Nápad ok, ale knize zlomil vaz naprosto otřesný nápad, neoddělovat linie jiných postav mezerami nebo alespoň doprovodnými znaky. Je v tom pak neskutečný bordel a děsně blbě se pak na četbu soustředí. Tohle korektorovi uniklo.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Jeffersonova šifra v seznamech

v Právě čtených3x