Maltézská výměna přehled

Maltézská výměna https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/429869/bmid_maltezska-vymena-3Am-429869.jpg 4 110 110

Cotton Malone série

Papež zemřel a ve Vatikánu se chystá volba jeho nástupce. Jeden z kardinálů však místo příprav zamíří na Maltu, aby našel tajný dokument sepsaný císařem Konstantinem. Bývalý tajný agent Cotton Malone v Itálii právě pátrá po tajemné korespondenci mezi Mussolinim a Churchillem. Není ale sám. Stopy vedou k maltézským rytířům, v jejichž řádu dřímá zlo – sekta odhodlaná ovlivnit volbu papeže. Malone se ocitá uprostřed zběsilé honby za kardinálem, rytíři i ztraceným dokumentem.... celý text

Literatura světová Dobrodružné Thrillery
Vydáno: , Domino

The Malta Exchange , 2019

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Maltézská výměna. Přihlašte se a napište ho.

santa1212
06.01.2024 5 z 5

Super thriller zasazený do atraktivních kulis vatikánského konkláve. Človek se zároveň dozví spoustu historických informací.

Aymira
04.01.2024 2 z 5

Kniha se dá shrnout takto: různé skupinky lidí něco hledají. Tyto skupinky se mezi sebou mohou vzájemně obměňovat, co se jejich členů týká. Vy jako čtenář netušíte, kdo z nich může komu důvěřovat (neví to ani oni). A vlastně ani moc nerozumíte tomu, co hledají. Sem tam někdo zemře, každou chvíli se někdo z nich ocitá na jiném geografickém místě jižní Evropy, občas přemýšlíte, proč vlastně byla určitá postava součástí děje, když nebyla pro jeho průběh ničím podstatná. Čeká vás poměrně dost informací o různých historických událostech.

Závěr už byl docela zdlouhavý.

Za mě to nebylo dobré ani jako průměr. Některé to možná donutí přemýšlet nad podstatou křesťanství, pro něž to zde díky autorovi nevypadá vůbec dobře.

Šnek86
03.11.2023 3 z 5

Volba papeže, Mussolini, Napoleon, maltézští rytíři a záhadné listiny.To vše zamíchané do tohoto příběhu.Zajímavé pohledy na církev a náboženství.Manipulace s lidmi pomocí strachu a jejich ovládání skrze moc.A pokroková vyjádření nynějšího papeže.

10 nejprodávanějších eknih (březen)

06.04.2020

Knižní novinky (9. týden)

23.02.2020

Kniha Maltézská výměna v seznamech