Dáma s prošlou zárukou přehled

Dáma s prošlou zárukou
https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/316490/mid_dama-s-proslou-zarukou-wmr-316490.jpg 3 57 57

Další kniha oblíbené autorky, v níž s osobitým humorem a nadhledem líčí své názory na život, zážitky v rodině a při cestování po Česku i v cizině. Kniha zaujme nejen svým obsahem, ale také optimistickým přístupem k životu a k lidem, které autorka na svých cestách potkává.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Dáma s prošlou zárukou. Přihlašte se a napište ho.

JFK117
15.03.2022 2 z 5

Jak psát knihy : napíšu kam jsem jela, co jsem tam viděla, jedla a vypila. Koho to zajímá, ať si počte. Koho ne, ať nechá být. Tak já po prvním pokusu (zajímalo mě, proč se kniha v knihovně půjčuje) přenechám ostatním... Doporučím starším čtenářskám, které dřív cestovaly a teď rády vzpomínají.

Hakl54
13.05.2019 2 z 5

S další přečtenou knihou zjišťuji, že se paní Mlynářová opakuje, nic nového její knihy už nepřináší. Výlety jsou pěknou inspirací, ale popis zajímavých míst začíná být povrchní. Často jsem se přistihla, že čtu a nevnímám děj. Už si další knihu raději nepůjčím.

hapac
20.09.2018 3 z 5

Autorku mám ráda a obdivuji její povahu, neustálý optimismus a neskutečnou energii. Ráda cestuji a tak mi její putování bylo příjemné, obzvláště pak Šumava, kterou mám moc ráda. Při čtení zároveň koukám na mapu a cestujeme spolu.....Takže za mne ano za 3,5.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Dáma s prošlou zárukou v seznamech