Poutník z Mohameda přehled

Poutník z Mohameda
https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/29852/bmid_poutnik-z-mohameda-WEv-29852.jpg 4 243 243

Daniel Kalandra série

Vesmír, v němž vládnou muslimové, nabízí velmi zajímavé obchodní příležitosti. Tedy pokud se živíte pašováním zakázaného alkoholu a pornografie. Daniel Kalandra je ovšem více než jen pouhý pašerák. Je také velmi schopný terorista, kterému se podařila nejlepší akce v novodobých dějinách lidstva. Jeho schopnosti chce nyní využít někdo daleko horší, než jsou muslimové, přičemž ne je odpověď, kterou nechce za žádných okolností slyšet…... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Poutník z Mohameda. Přihlašte se a napište ho.

avalonek
18.06.2023 5 z 5

Jako vždy si nemůžu na spisovatelovo dílo stěžovat.Čte se to samo,nemusím nijak moc přemýšlet,zasměju se a děj má grády a baví.U Kotlety nikdy nesáhnu špatně..

PastorMal13
19.08.2022 4 z 5

Už při svém debutu ukázal Kotleta co umí. Podobně jako série Legie, které jsem četl dříve, jde o čistokrevnou řezničinu plnou akce a napětí, ale místo emzáků náš hrdina zabíjí lidi, většinou teda muslimy, kteří ovládají značné množství lidmi obydlených planet.

Franc
09.06.2022 4 z 5

Pokud hledáte knihu s hrdinou, který se za to nebojí vzít, do boje si místo výčitek bere pistoli navíc, kterému střelba do zad není cizí, pak tohle je kniha pro Vás.

Jízda, kde mrtvoly přibývají rychleji než reklamy v hlavním vysílacím čase. Hlavní je do všeho skočit po hlavě a pak řešit jak a proč.

Rozsahem útlé, akcí bohaté. Při četbě se pořád něco děje. Autor Vás nenechá vydechnout, stejně jako nedá vydechnout svému hrdinovi.

Prostě klasický Kotlety.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Poutník z Mohameda v seznamech

v dalších seznamech2x