Démon z lesů přehled

Démon z lesů https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/499466/bmid_demon-z-lesu-PD5-499466.jpg 5 238 238

Temnyjova minulost v komiksovém zpracování. Prequel bestsellerové série Griša. Než se stal velitelem Druhé armády a Temnyjem, byl jen osamělým chlapcem nesoucím břemeno neobyčejné moci. Eryk a jeho matka Lena strávili celý život na útěku. Bezpečné útočiště na ně však nikde nečeká. Nejsou jen grišové – jsou zároveň nejsmrtonosnější a nejvzácnější svého druhu. Nepřátelé je chtějí zničit a zneužít jejich dary, a proto musí matka se synem své skutečné schopnosti skrývat, kamkoli se hnou. Někdy se však smrtící tajemství odhalí samo..... celý text

Literatura světová Komiksy Pro děti a mládež
Vydáno: , Fragment (ČR)

Demon in the Wood , 2014

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Démon z lesů. Přihlašte se a napište ho.

Kůň669
15.03.2024 3 z 5

K plnému docenění mi nejspíš chybí knižní série Grisha. Ale příběh mě bavil a kresba je moc povedená. Jen mi přijde, že je knížka dějově krátká. Nemá moc vaty nebo hluchá místa, přesto si myslím, že napsat to jako povídku by bohatě stačilo.

Varjohukka
01.03.2024 4 z 5

Velmi milé překvapení! Doteď mě knihy serie Grisha i celý svět Grishaverse míjel, ale tenhle komiks mě v knihovně zaujal a čtení mě hodně bavilo. A teď budu muset asi vše dohnat.

LuciaSangster
11.02.2024 5 z 5

Narovinu říkám, že tohle doma musíte mít a každý fanoušek si to musí přečíst! Proč? Protože je to grafická bomba.
Tento komiks vypráví o Temnyjovo (Darkling) životě ještě před tím, než se dostal do paláce. Dozvíte se o něm, jak vlastně žil a přiblíží vám to jeho život. Čtenář se do něj může snadno empaticky vcítit.
Pro někoho je to padouch a pro někoho to je jen Griša, kterou změnil život. Zde vlastně pochopíte jeho počínání ze série.
Nejdřív jsem jeho postavu celkově nemohla vystát, ale postupně jsem se do něj zakukala. Takže číst tohle pro mě bylo dost emotivní. Hlavně ten konec. Nebojte nic vám říkat nebudu. To bych vám zkazila radost pak ze čtení.
Je to krásně zpracované a za den to máte i přečtené. Bavilo mě to číst a musím říct, že je to krásný doplnění příběhu Grishaverse.

Most sebevrahů, Jelení vršek a další knižní novinky (47. týden)

20.11.2022

Vychází Rod nebes a dechu, Pavouk a další knižní novinky (42. týden)

16.10.2022

Strach bývá mocný spojenec. Ale krm ho příliš často, a on zesílí a obrátí se proti tobě. ~ Baghra

Kniha Démon z lesů v seznamech

v Právě čtených2x
v dalších seznamech3x