Dobrovolnice přehled

Dobrovolnice
https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/179062/bmid_dobrovolnice-179062.jpg 4 132 132

Amélie objeví inzerát na práci dobrovolnice v uprchlickém táboře Kakuma v Keni. Zaplatí poplatek, ale po příletu zjistí, že naletěla podvodníkům. Začne pomáhat ve slumech, kde panují otřesné podmínky. Navíc zde někdo unáší děti. Amélie zkusí pátrat, netuší však, jaké nebezpečí jí hrozí. Jednoho dne procitne v chýši v zakrváceném oblečení a vůbec nic si nepamatuje.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Dobrovolnice. Přihlašte se a napište ho.

daza.dt
02.03.2022 3 z 5

Do třetice všeho dobrého a zlého. Moje třetí a poslední kniha od této autorky, na víc už nemám sílu. Knihy se čtou velmi rychle, ale pro mě jsou hrdinky nevěrohodné. Příběh v této knize byl takový jednoduchý, plochý a psaní je opět takové amatérské. Závěr knihy happy ende - kýč jak bič.

kulatina
02.06.2021 4 z 5

Kniha z prostředí africké Keni vykresluje příběh mladé ženy, která se přes internet domluví s místní neziskovkou s tím, že přijede, a bude pomáhat potřebným. Zcela naivně důvěřuje všem kolem sebe, a tím se zaplétá do problémů. Jednoduchý a srozumitelný pohled do života místních obyvatel, a nebezpečí a nástrah, které ze všech stran čekají na odvážlivce, kteří se rozhodnou singl se vydat do tak nebezpečné země.

KatyM.
05.01.2021 5 z 5

Opět další skvělá kniha autorky. Kniha se četla sama.

Nová kniha Můj africký příběh – Skutečný příběh Češky v Africe

06.12.2021