Dopisy Milady Horákové přehled

Dopisy Milady Horákové https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/217508/bmid_dopisy-milady-horakove-bly-217508.jpg 5 31 31

11 dopisů z Pankráce napsaných 24. - 27.6.1950. M.Horáková ve svém "posledním přání" požádala mimo jiné o předání dopisů pozůstalým. K tomu však za vlády komunistů nedošlo. A StB zkonfiskovala vše kromě osobních věcí dcery Jany. Až po 17. listopadu JUDr. Lubomír Štěpán odevzdal dopisy JUDr. Burešové. O vydání se zasloužil JUDr. Otokar Kronský.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Dopisy Milady Horákové. Přihlašte se a napište ho.

IvaniceTamta
24.01.2023 5 z 5

Opravdu velmi silné čtení. Milada Horáková je pro mě velký vzor. Takovou sílu, kterou musela mít při psaní těchto slov. Je to za hranicí mého chápání. Knížka by rozhodně neměla chybět v žádné domácí knihovně.

pakoshka
05.04.2021 5 z 5

Dopisy Milady Horákové, dopisy psané z pankrácké cely smrti, dopisy, které se ke svým příjemcům dostaly až za dlouhých 40 let.

Těch 11 osobních dopisů si raději dávkujte, já jsem to bohužel neudělala, je v tom hodně emocí, bolesti, inteligence i pokory. Čtení fyzicky bolí.

dagmar5477
12.01.2021 5 z 5

Neuvěřitelně silná kniha neuvěřitelně silné ženy.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Dopisy Milady Horákové v seznamech

v dalších seznamech2x