Dračí jezdec přehled

Dračí jezdec https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/13218/draci-jezdec-13218.jpg 4 91 91

Stříbrný drak Lung, šotčí dívka Povídalka a opuštěný chlapec Ben putují do Himaláje, kde chtějí objevit pradávný domov pohádkových draků, tajuplné místo zvané Lem nebes. Je to dlouhá cesta plná dobrodružství. Roztomilí, ovšem prolhaní elfové či džin s tisícem očí - to jsou bytosti, které tři cestovatelé potkávají a dlouho nemají tušení, že je neustále sleduje i urputný nepřítel, krutý dračí zabiják. Napětí, fantazie, humor - to vše najdete v knížce populární německé autorky Cornelie Funkeové, v příběhu, který nejspíš přečtete jedním dechem.... celý text

Romány Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Knižní klub

Drachenreiter; Dragon Rider , 1997

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Dračí jezdec. Přihlašte se a napište ho.

Josh
31.03.2023 4 z 5

ČVd 4 nadpřirozené postavy. Úplně jedním dechem čtena nebyla, a to ne díky rozsahu, ale dojmu z knihy. Dost protahovaný příběh, komplikovaná jména (nejen homunkulus Muší nožka) a některé postavy až otravné (Povídalka), jakkoli to dalo příběhu živost. ALE kresby ty mají 100 ze 100 bodů, jsou perfektní stejně jako drak Lung nebo kluk Ben, kteří jsou velcí sympaťáci :o) Teď už vím, že autorka napsala Inkoustové srdce, což znám jako film a dojmy jsou víceméně srovnatelné.

berka4151
25.04.2020 4 z 5

Kouzelné dobrodružství pro mladší děti, i pro čtení na pokračování na dobrou noc.

BraveRenard
08.02.2020 5 z 5

Kniha se mi líbila, jen na mě byla dost family-friendly, oproti ostatním knihám co jsem do ted četl, jinak pěkný příběh a rozhodně si ji ještě někdy přečtu znovu.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Dračí jezdec v seznamech

v dalších seznamech3x