Dračice a mazánek přehled

Dračice a mazánek https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/24013/bmid_dracice-a-mazanek-O1w-24013.png 5 257 257

Zkušená dětská psychoterapeutka a speciální pedagožka poutavě vypráví příběh Casandry a Drakea. Casandra byla unesena vlastním otcem a po několik let byla držena na neznámém místě. Když ji našli, nikdo ji nepoznával, z dobrosrdečné a učenlivé dívenky se stala nezvladatelná malá nestvůra, s níž si nikdo nevěděl rady. Drake je na rozdíl od Casandry domácí mazlíček, ale na veřejnosti, tedy ani ve škole, z něho nedostanou ani slovo. Po dlouhé a nekonečně trpělivé terapii se autorce-terapeutce podaří s oběma dětmi navázat kontakt a vrátit je do společenství dětí a rodiny.... celý text

Literatura světová Romány
Vydáno: , Portál

Twilight Children , 2005

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Dračice a mazánek. Přihlašte se a napište ho.

bramborik4
03.04.2023 5 z 5

To byla opět síla..! Neuvěřitelné, co všechno jsou dospělí schopni udělat bezbranným dětem... I příběh Gerdy mě velmi dojal! Přečteno jedním dechem.

veronika9761
28.12.2022 5 z 5

Musela bych napsat to, co vždycky u knih autorky pisu. Skvely pribeh, mrazive chovani dospelych k detem (v tomhle dile obzvlast!) a velmi zvlastni volba ceskeho nazvu knihy.

anibeni
20.11.2021 4 z 5

Trpělivost - to asi nejvíc vystihuje Torey Hayden. Je neskutečné, s jakou trpělivostí se věnovala malé Casandře.. s jakou trpělivostí navštěvovala starou paní Gerdu a jakou trpělivost měla s Lucií, matkou malého Drakea.
Je smutné, čím si některé děti musí projít..ale je skvělé, že existují lidi, jako je Torey..

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Dračice a mazánek v seznamech

v Právě čtených1x
v dalších seznamech4x