Vlčí přilba přehled

Vlčí přilba
https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/390/bmid_vlci-prilba-UUK-390.jpg 4 114 114

DragonRealm série

Nastal čas, aby bývalý vládce Penacles – lord Gryf zjistil tajemství svého původu. Vydává se proto hledat mystické Snové země. * V nedobrovolném spojenectví s dračím vévodou Morgisem musí čelit nejen vlčím jezdcům, ale i nebezpečí, které má kořeny v daleké minulosti. * Co se skrývá v sutinách Qualardu, bývalého sídelního města Aramitů? Přežíje Gryf setkání s aramitským bohem – Ničitelem? * Cena za tajemství minulosti je vysoká…... celý text

Literatura světová Romány Fantasy
Vydáno: , Fantom Print

Wolfhelm , 1990

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Vlčí přilba. Přihlašte se a napište ho.

Luigi1
26.01.2021 5 z 5

Mile mě tento díl překvapil a četl se velmi dobře.

Israha
30.09.2020 3 z 5

Knaak zde konečně v rámci Dragonrealmu vypráví soustředěnější, méně rozsáhlý příběh o nižším počtu souběžných dějových linek, a na čtivosti to je poznat. Gryf jako postava si stále ponechává tajemnost, ale zároveň se nám profiluje, a jeho přátelská chemie s drakem Morgisem funguje na jedničku. Bohužel, tam, kde Gryfův příběh nepostrádá přitažlivost a dobrou dávku prostoru pro vlastní imaginaci (Knaak chytře poodkrývá zákonitosti Dragonrealmu tak, aby některé věci začaly dávat smysl, ale zároveň pořád funguje aura divnosti a neuchopitelnosti tohoto světa), tam na druhou stranu sítí do extrému vyhnaných, překombinovaných intrik plná společnost Vlčích nájezdníků postupem času čím dál více nudí.

Svářeč
02.01.2018 3 z 5

Ujde to. Postavy jsou sympatické, příběh nic moc, ale oproti Stínovému hřebci se to aspoň čte celkem snadno. Nic světoborného, ale jako zábava na odreagování, proč ne.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Vlčí přilba v seznamech

v Právě čtených1x