Držet břitvu na tepu doby přehled

Držet břitvu na tepu doby https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/489580/bmid_drzet-britvu-na-tepu-doby-kqK-489580.png 3 135 135

Nahlédněte do sbírky básní a próz, která cestuje časem. Pluje na vlnách minulosti, inspirované autorovým životem i příběhy jiných. Nesnaží se o reflexi současnosti, ale ignorovat ji nemůže. Zavede vás do daleké budoucnosti, méně růžové, než se může zdát, však stále podmanivě fascinující. Ocitnete se i v mezičasí, protože čas může plynout mnoha směry či ustrnout na místě. Sbírka Držet břitvu na tepu doby obsahuje více než osmdesát básní a jiných textů – rozdělených do čtyř tematických celků. Autor v ní neskrývá svou lásku k fantastice, ale věnuje se i tématům, která jsou běžnou součástí našich životů.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Držet břitvu na tepu doby. Přihlašte se a napište ho.

Any935
21.01.2024 3 z 5

Zajímavá moderní poezie. Pár z nich bylo super a pár zase co se mi absolutně nelíbily, ale
není na světě člověk ten,
aby se zalíbil lidem všem! ;-D

Pitbullka
17.07.2023 2 z 5

Tak na tuhle knihu pravděpodobně nejsem cílovka, bohužel mi čtení vůbec nesedlo. Věřím, že si kniha svoje čtenáře našla a najde, ale na mě to byla asi až moc velká, těžko uchopitelná divočina.

Knižnípauza
06.05.2023 3 z 5

Tak..
Musím říct, že jsem nečekala tak zajímavou sbírku básní.
Dokonce mám v knize několik oblíbených úryvků, které jsem si četla pořád dokola.

Autorovi předtím vyšla kniha Druhá šance, která je žánrově scify - fantasy a řekla bych že je to jeho oblíbený žánr. Jde to poznat totiž i v této knize.

Bohužel narazila jsem ale i na několik veršů které jsem nepochopila a některé básně mi tak nesedli vůbec. Hlavně teda ty ze sekce budoucnost (tady je to scify cítit nejvíc).
Tam jsem byla více méně zmatená.

Minulost je za mně nejlepší. Tam jsem narazila na spoustu krásných myšlenek.

Držet břitvu na tepu doby stojí za přečtení a každý z nás si z knihy vezme něco jiného. To je totiž na poezii to co se mi líbí. :)
Doporučuji!

Láska a jiná slova, Smějící se bestie a dalších 60 knižních novinek (17. týden)

24.04.2022

Kniha Držet břitvu na tepu doby v seznamech

v Právě čtených1x
v dalších seznamech1x