Dvojí život přehled

Dvojí život
https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/296358/mid_dvoji-zivot-0rf-296358.jpg 5 337 337

Když Tara a Emerson najdou dopis jejich blízké přítelkyně Noelle, která se dobrovolně rozhodla opustit tento svět, uvědomí si, že celé roky vedla druhý život, o kterém ony ani Noellini nejbližší neměli ani tušení. Proč se rozhodla odejít? Vždyť dávala lidem život – pracovala léta jako porodní asistentka a zdála se všem okolo spokojená a šťastná. Co ji vedlo k tomu, aby dlouhá léta tajila, že byla náhradní matkou jiným párům? A mohla tahle podoba jejího pokání napravit pocity viny? Kniha rozplétá soukromá dramata čtyř žen a jejich rodinných tajemství, která měla zůstat navždy skryta.... celý text

Literatura světová Romány
Vydáno: ekniha , Ikar (ČR)

The Midwife´s Confession , 2011

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Dvojí život. Přihlašte se a napište ho.

Brambor333
14.04.2024 2 z 5

Tak tohle byla totální blbost. Od začátku zcela jasné a naprosto nereálné. Od autorky jsem četla Prolhané městečko a Nutné lži. Obě knížky byly výborné, ale u téhle nechápu vysoké hodnocení.

veronika9761
30.08.2023 5 z 5

Pekelnej napinak. Druha knizka, kterou od autorky ctu, a uplne me pri cteni mrazi.

raty
23.08.2023 5 z 5

Tentokrát se při hodnocení ve mě pere spousta pocitů. Vůbec nechápu, jak autorka dokáže vymyslet až tak složitý a propletený příběh, kde je ale nakonec vše vysvětleno. Do toho zahrnout pěkně propracovanou psychologii postav a otázky viny a trestu.
Příběh začíná sebevraždou jedné ze tří kamarádek. Ostatní dvě vůbec nechápou, PROČ to udělala.
A rozdíždějí pátrání, prostě chtějí vědět. Aby se nakonec dozvěděly, že by bylo možná lepší nechat věci být. Nedovedu si představit, že by se mi stal jen zlomek toho, co spisovatelka naložila na své hrdinky. Nečekejte žádnou oddechovku, tato kniha vás do pohody nehodí. Ostatně stejně jako ostatní, které jsem od ní četla.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Dvojí život v seznamech

v Právě čtených6x