Rytíř ohně přehled

Rytíř ohně
https://www.databazeknih.cz/img/books/73_/7387/bmid_rytir-ohne-px1-7387.jpg 4 152 152

Fire série

< 2. díl

Romantický a napínavý román z Anglie v 11. století, v němž autorka nezůstává nic dlužná své pověsti výjimečně dobré vypravěčky. Rytíř ohně je příběh o boji lásky a nenávisti, vášně a krutosti. Normandský nájezdník Bret D´Anlou pomocí něžných slůvek a smyslných polibků vítězí nad krásnou a vyzývavou saskou princeznou Allorou. Ona sice ví, že podléhá milostným kličkám nepřítele, ale nedokáže tak krásnému muži odolat. Avšak v děsivém příboji války mezi Normany a Sasy musí být jedna z lásek obětována - buď království, které urozená Allora tolik miluje..., nebo nádherný nepřítel, jehož jediný dotek v ní vzněcuje plameny vášně.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Domino

Knight of Fire , 1993

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Rytíř ohně. Přihlašte se a napište ho.

cukrovka
28.09.2023 4 z 5

V rámci žánru zajímavá a čtivá knížka. Oddechová romantika odehrávající se na pomezí Anglie a Skotska z 11.století. Správně nakombinovaná láska s dobrodružstvím.

mariva
13.08.2022 4 z 5

Příběhy z anglické a skotské minulosti mám ráda a tento byl výborný. Jen mi často vadilo Allořino chování.

Ivusak7
14.01.2022 5 z 5

Perfektní, bavil mě stejně jako ten první. Mělo ti všechno co si od knížky představuji, takže za supr čtení.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Rytíř ohně v seznamech

v dalších seznamech4x