Ocelový alchymista 2 přehled

Ocelový alchymista 2 https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/370841/bmid_fullmetal-alchemist-ocelovy-alchymi-Y7D-370841.jpg 5 122 122

Fullmetal Alchemist série

Edwarda Elrica nezajímá nic jiného, než jak svému bratru Alphonsovi vrátit jeho původní tělo, o které přišel při nebezpečném alchymistickém pokusu. Zároveň je však státním alchymistou, a proto mu nezbývá než krátce přerušit svou pouť a věnovat se služebním povinnostem. Na první pohled snadný úkol se však rychle změní v noční můru a bratři Elricovi musí čelit nejen šílenému vědci, ale také tajemnému vrahovi likvidujícímu státní alchymisty.... celý text

Literatura světová Komiksy Fantasy
Vydáno: , Crew

Fullmetal Alchemist Vol. 2 (鋼の錬金術師 ) , 2002

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Ocelový alchymista 2. Přihlašte se a napište ho.

ariannpHm
31.01.2024 5 z 5

Opravdu zábavná manga. Není tolik brutální. Těším se na 3.mangu. dávám 10/10

Radovan_R
14.12.2023

I druhý díl není špatný. Navazuje na první, takže bohužel nejde číst napřeskáčku, což mi trochu vadí, ale budiž. Objevují nové postavy i ožívají staré a u některých není jasné, k čemu tam jsou a co vlastně sledují. Asi to celé bude dávat smysl po přečtení všech částí, takže s chutí do toho.

knidopel
13.08.2023 4 z 5

Místy to bylo drsné, ovšem stále zajímavé a čtivé s mnoha nečekanými zvraty. Musím přiznat, že mě to bavilo více než první díl a děj pěkně plynul. Objevily se nové kladné i záporné postavy.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Ocelový alchymista 2 v seznamech

v Právě čtených1x
v dalších seznamech4x

komedie alchymie manga akční dobrodružství bratři

Hiromu Arakawa (p)
japonská, 1973