Spoutaná rakev přehled

Spoutaná rakev https://www.databazeknih.cz/img/books/70_/7041/hellboy-hellboy-spou.jpg 4 150 150

Hellboy série

Kniha Spoutaná rakev obsahuje sedm Hellboyovských povídek, které většinou vyšly v údobí mezi knihami Hellboy: Sémě zkázy a Hellboy Probuzení ďábla. Jedná se o scénáře Mikea Mignoly, který také ke všem povídkám připojil krátký komentář. Obsah: Mrtvola Železné boty Baba Jaga Vánoce v podzemí Spoutaná rakev Vlce ze Svatého Augusta Málem kolos... celý text

Literatura světová Komiksy Fantasy
Vydáno: , Comics Centrum

Hellboy: The Chained Coffin and Others , 1998

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Spoutaná rakev. Přihlašte se a napište ho.

Hor89
16.02.2023 3 z 5

Třetí díl Hellboye se skládá ze sedmi samostatných povídek. Všechny povídky nakreslil sám Mike Mignola. Nejlepší povídky ve sbírce jsou Mrtvola z Irska, Ruská Baba Jaga vlkodlačí Vlci ze Svatého Augusta a Bezmála kolos navazující na předchozí knihu. U povídky Vánoce v podzemí se moc nepovedla kresba a u Spoutané rakve/Železných bot zase příběh. Celkové hodnocení - tři a půl hvězdy.

zbuy
16.09.2022 5 z 5

Mám rád tenhle styl kresby, děj nebývá nijak sofistikovaný, Hellboy vše řeší pistolí, nebo kamennou pěstí, ale to se přeci od něho očekává.

jirincz
30.12.2020 4 z 5

No konečně mě to začlo bavit. Krátké povídky prostě Hellboyovi sedí. Mě se nejvíce líbila Mrtvola a Vlci. Ostatním povídkám jsem dal 4 hvězdy z pěti, takže taky super, tak nějak příjemně mě pobavila i Baba Yaga, jen škoda že byla krátká. Jediné co mě nebavilo tak byly Železné boty, ale to byla spíše jen výplň.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Spoutaná rakev v seznamech

v dalších seznamech1x