Hledání vytouženého dne přehled

Hledání vytouženého dne https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/246312/bmid_hledani-hledani-vytouzeneho-dne-YAs-246312.jpg 4 649 649

Hledání série

První díl nové série od bestsellerové autorky Manželské smlouvy. Kate Seymourová vlastní velmi úspěšnou seznamovací agenturu a nadto má zvláštní dar vycítit, kdy se ve vzduchu vznáší skutečná láska. To jí ale v nejmenším nepomůže, když do agentury vtrhne rozezlený (ale zatraceně sexy) právník Slade Montgomery. Tvrdí, že její podnik je podvod…a jestli ne, ať mu Kate pomůže najít tu pravou ženu. Problém je pouze v tom, že Kate se do něj zamilovala sama…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

Searching for someday , 2013

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Hledání vytouženého dne. Přihlašte se a napište ho.

Erinien
25.04.2024 4 z 5

Rereading knihy, jestli si ji chci nechat v knihovničce a chci! To kouzlo funguje i po letech.

Kristy.Seb
25.09.2023 4 z 5

Je to však právě naše minulost, která z nás dělá to, kdo jsme a co chceme.

Láska je jediné tajemné kouzlo na světě a jen ona nám dává nějakou naději.

Jediná cesta k pravému štěstí vede přes ztrátu kontroly. Zbytek je jen iluze.

Není správné někoho zahodit jen proto, že je poruchaný.

I ošklivé věci jednou skončí. Když zatneš zuby a bojuješ, všechno zlé nakonec zmizí.

Naše první lásky nás definují, učí nás a díky nim jsme potom silnější.

Pokud nemilujeme napřed sami sebe, může se cit ošklivě zvrtnout.

Láska je zvláštní věc. Nemáte žádné záruky, jen každodenní život a přítomný okamžik.

Možnost zažít lásku stojí za všechno. Za bolest, rozchod, smutek. Je to jediná věc v životě, o níž stojí za to bojovat. A přestože vám nikdo nemůže nic najisto slíbit, nebudete nikdy litovat, pokud v sobě najdete dost upřímnosti a odvahy dávat.

Zajímavý příběh, četlo se to samo. Matka Kate byla boží. Jen nějak nechápu ten název knihy...

Mondaika
04.08.2023 3 z 5

Oddechové čtení, tady mi to od poloviny přišlo padající... Jiné díly od autorky jsou lepší

Připravované knižní novinky (6. - 10.7.)

08.07.2015

Připravované knižní novinky (9. - 15. 3.)

08.03.2015

Kniha Hledání vytouženého dne v seznamech

v Právě čtených10x
v dalších seznamech11x