Inspektor Prevít přehled

Inspektor Prevít https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/379929/bmid_inspektor-previt-wgL-379929.jpg 4 410 410

Inspektor Prevít série

Timothy Prévit není někým, kdo by oslňoval své okolí. Není oblíben doma ani v zaměstnání. Jeho nadřízení ze 17. newyorského policejního okrsku by se ho rádi zbavili, ale to není dost dobře možné, protože má nejvyšší procento objasněných případů. Nemá rád zbraně, ale když je třeba, dokáže svého protivníka zabít tím, co je zrovna po ruce. Svérázným způsobem přispěje k bleskovému dopadení bankovních lůpičů a sebevrahovi nabídne, že s ním vyskočí z okna. Tajemná Elen Summersetová ho přesvědčí, že selhání při sexuálních středách s jeho ženou mají příčinu někde jinde. To však ještě Timothy neví, když se Elen zmocní jeho kormidla, do jakých vod se ho chystá zavést.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Inspektor Prevít. Přihlašte se a napište ho.

Kekik
30.04.2024

Inspektor Prevít na mě občas někde vykoukl, ale nějak jsem se nedostala k tomu, abych knihu prozkoumala. Až jednou mé oči spočinuly na komentáři, ve kterém bylo napsáno, že se jedná o velmi vtipnou záležitost. A už to bylo. Nakoupila jsem rovnou všechny 3 díly.
A vážně jsem udělala dobře. Již ve druhé kapitole jsem brečela smíchy. Timothy Prévit je prostě bourák. A já se moc těším na další díl.

alabra
29.04.2024 3 z 5

Vtipný, inteligentní inspektor se srdcem na pravém místě, žádný superhrdina, i když v konečném důsledku všechny porazí. Dobrý odpočinkový poslech k pobavení.

playada
29.04.2024 5 z 5

Previt je roztomilej. Je to klikař. To se mu musí nechat. Strážní andělé s ním mají teda fušku. To zase jó .

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Inspektor Prevít v seznamech

v Právě čtených3x