Ukradené životy přehled

Ukradené životy https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/418471/bmid_ukradene-zivoty-0Fa-418471.png 4 694 694

Silniční dělník objeví ve výkopu tělo těhotné dívky. Téhož dne se u dveří inspektorky Lottie Parkerové objeví cizinka se synkem a prosí o pomoc při hledání ztracené přítelkyně. Když tentýž kopáč najde další mrtvolu, vyšetřovatelka musí mobilizovat veškeré síly a vypátrat, jak jsou tyto dvě oběti propojeny. Jenže záhy zmizí další dvě dívky… Ukradené životy jsou druhou knihou z celosvětově velmi úspěšné detektivní série s inspektorkou Lottie Parkerovou, která se teď střetne s takovými zrůdnostmi, jako je obchod s bílým masem a lidskými orgány či sebepoškozování, a tento případ je tak snad ještě temnější než ten předchozí, který se u našich čtenářů a čtenářek setkal s velkým ohlasem.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , Kalibr

The Stolen Girls , 2017

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Ukradené životy. Přihlašte se a napište ho.

hanap
29.04.2024 4 z 5

I v tomto díle se na komisařku navalilo moc těžké práce. Tři děti, které stále ještě potřebuji matku. V práci složité vyšetřování několika vražd, které ji stojí spoustu času. Zároveň její práce ohrožuje I její rodinu.

m_martina
17.04.2024 5 z 5

Nakonec jsem si s pokračováním této řady dala hodně na čas. Stále jsem si vybírala jiné knihy, a proto se na tento další případ dostalo až nyní, po několika letech od doby, kdy jsem v ruce držela první díl s Lottie Parkerovou. Kniha je hodně dobře napsaná, proto se mi četla lehce. Ale téma bylo pro mne těžké, téměř nestravitelné. Přesto bych na závěr chtěla ocenit autorčin čtivý styl, proto jí dávám plných pět hvězd.

ZuzanaZ83
09.04.2024 3 z 5

Druhý případ policejní šéfky Lottie. Ta se vrací po minulém pro případu do práce a rovnou na plný plyn.
V tomto díle mě Lottie strašně štvala. Ale jdu na další díl.

Knižní novinky (49. týden)

01.12.2019

Kniha Ukradené životy v seznamech