Iracionálně váš… přehled

Iracionálně váš…
https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/265218/bmid_iracionalne-vas-265218.jpg 3 31 31

Jak postupovat nejefektněji při návštěvě restaurace typu „Sněz, co můžeš“? - Kolik stojí lidská duše? - Jak mám své ženě odůvodnit, že jsem utratil tisíce dolarů za rolexky? - Jak bych mohla přelstít ostatní návštěvníky veřejných toalet? Ariely ve svých odpovědích využívá zkušeností ze svého převratného výzkumu toho, jak o sobě lidé smýšlejí a jak uvažují nad věcmi každodenního života. Společně s ilustrátorem Haefelim, mistrem kresebné zkratky, v této okouzlující chytré knížce nastavují zrcadlo naší všednodenní omezenosti. Spolehlivě čtenáře pobaví, poučí, ale nabídnou i nový úhel pohledu na problémy, které ho trápí.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Iracionálně váš…. Přihlašte se a napište ho.

OndrejVasicek
23.10.2019 2 z 5

Oproti autorovým ostatních knihám, které se zaměřují na určitou tématiku a ukazují věci, nad kterými člověk musí žasnout a navíc se z nich může poučit, jde tohle o dvě třídy dolů.

Většina otázek je prostě hloupých a nezajímavých a Dan Ariely v odpovědích nemá moc příležitostí vymyslet něco chytrého. Což sám určitě ví, protože ve svých odpovědích dost často trolí :)

hu_87
04.09.2019 2 z 5

Úvahy to sice jsou, ale z mého pohledu naprosto o ničem. Zrovna od tohoto vědce jsem čekala něco víc, než tohle.

helmiczka
06.07.2019 2 z 5

Sklamanie. Niektoré odpovede ma zaujali (napr. ktorý sendvič zjesť prvý), ale bolo ich málo.
Mnoho ďalších odpovedí sa (často zbytočne) snažilo byť vtipných.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Iracionálně váš… v seznamech

v Právě čtených1x

Dan Ariely
izraelská, 1967
2009  86%Jak drahé je zdarma?
2011  85%Jak drahá je intuice?
2012  83%Jak drahá je nepoctivost?
2015  57%Iracionálně váš…
2018  76%Psychológia peňazí